Sport7 lutego 202022:20

HLPN. Marek&Dariusz Metallbau GmbH obronił mistrzowski tytuł [FOTO i WIDEO]

HLPN. Marek&Dariusz Metallbau GmbH obronił mistrzowski tytuł [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

W piątkowy wieczór w Arenie Rafako rozegrano jedne z ostatnich meczów w tegorocznej edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej. Na parkiet wybiegli gracze I ligi. Naprzeciw siebie stanęły zespoły Okinawa Sushi&Grill Racibórz oraz ekipa obecnego mistrza HLPN. Lepsi w tym starciu okazali się gracze zespołu Marek&Dariusz Metallbau GmbH, broniąc jednocześnie tytuł mistrzowskiq. Na parkiecie zameldowali się także gracze trzeciej ligi. W czasie piątkowych meczów prowadzono zbiórkę na rzecz Arkadiusza Górszczyka, zmagającego się z ciężką chorobą. Sprawdź wyniki, zobacz zdjęcia i wideo.

Stroną zdecydowanie przeważającą w pierwszej połowie piątkowego spotkania była drużyna Marek&Dariusz Metallbau GmbH. Przełożyło się to na bramki. Po niespełna dziesięciu minutach spotkania obrońca tytułu prowadził już 2:0, nadal napierając na bramkę przeciwnika. Zespół Okinawa Sushi&Grill nie ograniczał się co prawda jedynie do obrony, lecz jego akcje ofensywne nie sprawiały problemów obronie przeciwnika. W końcówce pierwszej połowy ekipa obrońcy tytułu powiększyła swe prowadzenie po bramce Marka Prusickiego, wydatnie zbliżając się do celu, jakim była jego obrona. W drugiej części spotkania zespół M&D nie pozostawił złudzeń przeciwnikowi, zdobywając kolejne bramki. Przy wyniku 5:0, na dziesięć minut przed końcową syreną, sprawa tytułu była już więc ostatecznie przesądzona. To nie przeszkodziło ekipie nowego-starego mistrza w zdobywaniu kolejnych bramek. Rywale nie poddali się, i na sam koniec spotkania zdobyli bramkę honorową. Zespół Marek&Dariusz Metallbau GmbH ostatecznie obronił zdobyty w sezonie 2018/2019 tytuł Mistrza Halowej Ligi Piłki Nożnej.

Okinawa Sushi&Grill Racibórz – Marek & Dariusz Metallbau GmbH 1:9 (0:3)

Bramka dla Okinawa Sushi&Grill Racibórz: Patryk Antończak
Bramki dla Marek&Dariusz Metallbau GmbH: Sławomir Szary 2, Marcin Oślizlok 2, Łukasz Ploch, Michał Płowucha, Marek Prusicki, Damian Krueger, Bartosz Stawarski

Żółte kartki: Kamil Glenc x2 (Marek&Dariusz Metallbau GmbH)
Czerwona kartka: Kamil Glenc - konsekwencja dwóch żółtych kartek (Marek&Dariusz Metallbau GmbH)

Zawodnik meczu: Marcin Oślizlok (Marek&Dariusz Metallbau GmbH)

Ubojnia Team Auuu – Ululani FC 10:7 (5:3)

Bramki dla Ubojnia Team Auuu: Patryk Krmasek 4, Mateusz Warzeszka 3, Przemysław Gieglis 2, Wojciech Mosa
Bramki dla Ululani FC: Patryk Lanoszka 3, Przemysław Warło 2, Adrian Garbas, Kacper Kałusek

Zawodnik meczu: Patryk Krmasek (Ubojnia Team Auuu)