HLPN. Nieudana pogoń Cukierni Gianni [FOTO]

HLPN. Nieudana pogoń Cukierni Gianni [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

W piątkowy wieczór w rozgrywkach Halowej Ligi Piłki Nożnej emocji nie brakowało. Na parkiet Areny Rafako wybiegły zespoły I i II ligi.

Szczególnie emocjonujące było spotkanie ligi drugiej, w którym zmierzyły się ekipy Cukierni Gianni i Willa Wiktoria Brenna. Choć bramkę jako pierwsi zdobyli gracze Cukierni, to jeszcze w pierwszej połowie ekipa Willi zdołała odwrócić losy meczu, zdobywając cztery bramki. W drugiej odsłonie lepsi okazali się gracze Cukierni, który starali się dogonić rywala. Na niespełna półtora minuty przed końcową syreną wynik brzmiał 5:6, co zwiastowało kolejne emocje. W końcówce spotkania oba zespoły grały ostro, co skutkowało kolejnymi faulami. Ostatecznie lepsi okazali się gracze Willi Wiktoria Brenna, którzy mimo starań przeciwnika nie dali sobie wyrwać zwycięstwa.

Cukiernia Gianni – Willa Wiktoria Brenna 5:6 (1:4)

Bramki dla Cukierni Gianni: Tomasz Wochnik 2, Sebastian Pytlarz, Krzysztof Jaśkowski, Roman Kowalczyk
Bramki dla Willi Wiktoria Brenna: Patryk Kyrcz 2, Paweł Szelepa 2, Rafał Fojcik 2

Żółte kartki: Piotr Raczek, Sebastian Pytlarz, Piotr Panic (Cukiernia Gianni); Michał Krutki x2 (Willa Wikrtoria Brenna)
Czerwona kartka: Michał Krutki (Willa Wiktoria Brenna)

Zawodnik meczeu: Patryk Kyrcz (Willa Wiktoria Brenna)

W drugim piątkowym meczu także nie brakowało emocji. Oba zespoły szły łeb w łeb, wymieniając cios za ciosem. Bramki sypały się niczym z rękawa, co skutkowało wysokim wynikiem już do przerwy. Licznie zgromadzeni kibice jeszcze przed syreną oznaczającą przerwę w spotkaniu obejrzeli dziewięć trafień. Po pierwszej połowie lepsi byli gracze Geo-Punkt Agrotim, którzy prowadzili 5:4. W drugą część spotkania z większym animuszem wszedł zespół Marek&Dariusz. Atakował od samego początku, lecz skuteczna gra defensywy i bramkarza przeciwnika skutecznie niweczyła starania ekipy mistrza HLPN. Jakby tego było mało, to właśnie ekipa Geo-Punktu jako pierwsza trafiła do siatki rywala powiększając swe prowadzenie. Trafienie to podrażniło ambicje zespołu Marek&Dariusz jeszcze mocniej. Ekipa ta ruszyła do ataku, ale przeciwnik nie przebierał w środkach i skutecznie przerywał ataki rywala. Spotkanie, mimo starań zespołu aktualnego mistrza Halowej Ligi Piłki Nożnej zakończyło się wygraną zespołu Geo-Punkt Agrotim 7:4.

Geo-Punkt Agrotim – Marek & Dariusz Metallbau GmbH 7:4 (5:4)

Bramki dla Geo-Punkt Agrotim: Kamil Szlufarski 2, Dawid Migus 2, Michał Rycka 2, Nataniel Wybraniec
Bramki dla Marek&Dariusz Metallbau GmbH: Kamil Glenc, Michał Płowucha, Łukasz Ploch, Marcin Oślizlok

Żółte kartki: Kamil Szlufarski (Geo-Punkt Agrotim); Szymon Gardawski, Kamil Zychma (Marek&Dariusz Metallbau GmbH)

Zawodnik meczu: Michał Rycka (Geo-Punkt Agrotim)