Siatkarki Krzanowic Burzy się nie boją

Siatkarki Krzanowic Burzy się nie boją - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzanowice:

W Krzanowicach rozegrany został mecz szóstej kolejki I ligi śląskiej siatkówki kobiet. Ekipa UKS Krzanowice podejmowała zespół Burzy MOSiR Mikołów. Jak poradziły sobie krzanowiczanki?

Sytuacja w tabeli obu ekip wskazywała, że to Krzanowice powinny być uważane za faworyta tego spotkania. Zajmowały w tabeli I ligi pozycję wyższą aniżeli przeciwnik. Już w pierwszym secie potwierdziło się to, choć sądząc po wyniku, łatwo nie było. Zespół z Krzanowic wygrał go w stosunku 25:23.

Pierwszy set okazał się jedynym, w którym zespół Burzy zdołał nawiązać walkę. W kolejnym zespół z Mikołowa musiał już zdecydowanie uznać wyższość krzanowickiego UKS. Przegrał 25:16. W secie trzecim, a zarazem ostatnim, górą ponownie były krzanowiczanki. Tym razem odniosły zwycięstwo 25:18, a w całym meczu 3:0, dzięki czemu zapisały na swym koncie trzy punkty.

GS UKS Krzanowice - KS Burza MOSiR Mikołów 3:0 (25:23, 25:16, 25:18)