Sport25 października 201422:38

A klasa: Piotr Święty nie do powstrzymania

A klasa: Piotr Święty nie do powstrzymania - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

Dwunasta kolejka raciborskiej A klasy to między innymi pojedynek LKS-u Ocice z Czarnymi Nowa Wieś. Bohaterem meczu był zawodnik drużyny gospodarzy, Piotr Święty, który zdobył cztery bramki. Pierwsze jego trafienie miało miejsce już kilkadziesiąt sekund po rozpoczęciu meczu. Do przerwy Ocice prowadziły 3:1 po trzech golach Świętego, dla Czarnych trafił Kamil Gwóźdź. W 46. minucie na listę strzelców wpisał się Roman Cieślik, lecz na niewiele się to zdało. Kwadrans później bramkarza gości ponownie pokonał Święty, a wynik w doliczonym czasie gry ustalił Karol Mainusch.

LKS Ocice - LKS Czarni Nowa Wieś 5:2 (3:1)

Bramki: Piotr Święty 4, Karol Mainusch - Kamil Gwóźdź, Roman Cieślik

Żółte kartki: Marcin Swandula, Damian Mazurek (Ocice), Damian Błaszczok, Roman Cieślik, Łukasz Sobeczko, Łukasz Klima, Wojciech Stawiarz (Nowa Wieś)

Ocice: Mateusz Stebel - Grzegorz Dancewicz (85. Karol Mainusch), Damian Mazurek, Tomasz Dancewicz, Michał Zieliński, Szymon Szramowski, Artur Wolnik (46. Radosław Jaszowski), Piotr Święty, Wojciech Sochacki (70. Daniel Skupnik), Michał Joszko, Marcin Swandula
Zawodnicy rezerwowi: Marek Pawełek

Nowa Wieś: Jarosław Kuśka - Rafał Sobeczko(47. Damian Gryt), Łukasz Klima, Grzegorz Lach (60. Damian Czogalik), Roman Cieślik (kpt.), Paweł Łukoszek (87. Szymon Kołek), Damian Błaszczok, Wojciech Stawiarz, Kamil Gwóźdź, Łukasz Sobeczko, Sławomir Bluszcz
Zawodnicy rezerwowi: Aleksander Wróblewski, Artur Pietrek
Trener: Krzysztof Cieślik