Najnowsze wiadomości

Aktualności14 września 202108:53

Oferty pracy w Pivexin Technology

Oferty pracy w Pivexin Technology - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Nędza:

Firma Pivexin Technology to najnowocześniejsze technologie przemysłowe, to sieć kontaktów i powiązań biznesowych począwszy od Kalifornii, przez Tajpej, a kończąc na Włoszczowej. To także najprzeróżniejsze aplikacje, projekty i wsparcie dla prawie każdej gałęzi polskiej gospodarki. Poza tym wszystkim, Pivexin Technology to również niezwykle komfortowe miejsce pracy, przyjazne dla każdego pracownika i dbające o jego rozwój. Może to jest miejsce właśnie dla Ciebie?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

LICZBA STANOWISK: 2
Miejsce pracy: siedziba firmy – BABICE (gm. Nędza), ul. Wyrobiskowa 4

Zadania:

  • obsługa i koordynacja sprzedaży w oparciu o standardy i procesy firmy oraz potrzeby klienta,
  • negocjacje handlowe,
  • utrzymywanie relacji handlowych z klientami firmy,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy w celu realizacji codziennych zadań oraz planów,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • komunikatywność i samodzielność w działaniu,
  • zapał do pracy i nauki,
  • kreatywność oraz otwarty umysł,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy:

  • ciekawe miejsce pracy,
  • stabilne zatrudnienie,
  • miłą atmosferę i bardzo dobre warunki pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, doświadczenia oraz zaangażowania,
  • dalsze możliwości rozwoju zawodowego.

Zachęcamy do aplikowania zarówno osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym, jak i osoby dopiero rozpoczynające karierę.

Mail: rekrutacja@pivexin-tech.pl
Strona: www.pivexin-tech.com

Autor: materiał partnerski, marcelina@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.04.2024
12 kwietnia 202415:22

Nasz Racibórz 05.04.2024
7 kwietnia 202412:45

Nasz Racibórz 29.03.2024
29 marca 202415:21

Nasz Racibórz 22.03.2024
21 marca 202421:40

Zobacz wszystkie