Sport26 maja 201821:04

Choć Unici Dąb pokonali, to ze strefy spadkowej się nie wydostali

Choć Unici Dąb pokonali, to ze strefy spadkowej się nie wydostali - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

Raciborska Unia wygrała dziś przy Srebrnej ważne spotkanie. Przeciwnikiem zespołu Pawła Krzysztoporskiego była ekipa beniaminka IV ligi z Gaszowic. Choć wynik po pierwszych jedenastu minutach nie wyglądał najlepiej dla Unitów, to jeszcze przed przerwą udało się wyjść na prowadzenie. W drugiej odsłonie raciborzanie wzięli się do pracy, pokazując Gaszowicom ich miejsce w szeregu. Ostatecznie wygrali to spotkanie 5:2, choć nie wpłynęło to wydatnie na ich miejsce w tabeli. Unia nadal jest czternasta, do miejsca bezpiecznego traci jednak tylko jeden punkt. Zobacz zdjęcia.

0:1 Wieczorek 4’

0:2 Kraśniewski 11’