Sport19 stycznia 202022:36

0

Wiele sportowych emocji doświadczyli kibice w trakcie minionego weekendu. Postarali się o nie piłkarze halowi rywalizujący w Halowej Lidze Piłki Nożnej oraz koszykarski RKK AZS Racibórz. Sprawdź, jak poradziły sobie zespoły, którym kibicujesz.

Koszykówka

II Liga Kobiet

Nie udała się wyprawa koszykarek RKK AZS Racibórz do Tarnowa. W meczu finału B ekipa Marcina Parzonki zdecydowanie uległa zespołowi MKS Pałac Młodzieży Tarnów. Już pierwsza kwarta pokazała, że raciborzanki nie będą miały zbyt wiele do powiedzenia w tym starciu. Przegrały bowiem 25:12. Druga kwarta, mimo starań zespołu z Raciborza także nie potoczyła się po myśli zespołu RKK i zakończyła takim samym rezultatem jak kwarta numer jeden, czyli 25:12. W trzeciej kwarcie ekipa Tarnowa nadal prezentowała wyrównaną formę, po raz trzeci zdobywając dwadzieścia pięć punktów. Po stronie RKK było tym razem nieco lepiej, i choć ta część meczu także była przegrana, to raciborzanki zdołały rzucić siedemnaście punktów. W ostatniej kwarcie obie ekipy wymęczone po trzech partiach nieco spuściły z tonu. Mimo to lepszą ekipą w tej części meczu okazała się drużyna Pałacu Młodzieży, która zdobyła czternaście punktów. RKK odpowiedział dziewięcioma punktami. Ostatecznie spotkanie zakończyło się porażką zespołu z Raciborza w stosunku 89:50.

MKS Pałac Młodzieży Tarnów - RKK AZS Racibórz 89:50 (25:12; 25:12; 25:17; 14:9)

Punkty dla RKK AZS Racibórz: A. Botorek 0, Z. Stęc 5, M. Cichy 6, N. Dudek 2, L. Cichy 4, W. Grzegorzek 4, J. Karwot 8, A. Bolek 15, K. Zimnicka 6.

Aktualna tabela TUTAJ. (Finał B)

Futsal

Wyniki X weekendu HLPN

Piątek 17.01.2020

„Ada” Salon Fryzjerski – PRD Kuhn 6:7 (1:5)

Bramki dla Ada Salon Fryzjerski: Sebastian Kapinos, Kamil Łątkowski, Mateusz Kocot, Kamil Szałkowski, Edward Kowalczyk, Adam Turkiewicz (samob.)
Bramki dla PRD Kuhn: Marcin Pawłowski 2, Mateusz Słodowy, Adam Turkiewicz 2, Adam Jachimowicz

Żółte kartki: Mateusz Kocot, Artur Potaczek, Patryk Podstawka (Ada Salon Fryzjerski); Mateusz Kuhn, Szymon Grud (PRD Kuhn)

Zawodnik meczu: Mateusz Kuhn (PRD Kuhn)

EterKilometer Planeta Smaku – Zakład Masarski Seget 9:6 (4:1)

Bramki dla EterKilometer Planeta Smaku: Robert Parys 2, Kevin Gawlik 2, Łukasz Lepiorz 2, Karol Cyfka, Tobiasz Wiesiołek, Michael Kiszka
Bramki dla Zakład Masarski Seget: Kamil Biły 4, Denis Abramczyk 2

Żółte kartki: Michael Kiszka, Marek Lepiorz, Łukasz Lepiorz (EterKilometer Planeta Smaku), Kacper Bujalski (Zakład Masarski Seget)

Zawodnik meczu: Karol Cyfka (EterKilometer Planeta Smaku)

Sobota 18.01.2020

Aktywni Pietrowice Wielkie – WIL-MET Konstrukcje Stalowe 5:5 (2:3)

Bramki dla Aktywni Pietrowice Wielkie: Jakub Machnik 4, Mateusz Bywalec
Bramki dla WIL-MEM Konstrukcje Stalowe: Mateusz Strzeduła 2, Aleksander Waniek, Dawid Szwetka, Daniel Krybus

Żółte kartki: Mateusz Okrent (Aktywni Pietrowice Wielkie)

Zawodnik meczu: Jakub Machnik (Aktywni Pietrowice Wielkie)

Miła Chmurka – Trza Siec 3:1 (2:0)

Bramki dla Miła Chmurka: Mateusz Damieluk 2, Kamil Kaczorowski
Bramki dla Trza Siec: Michał Radecki

Żółte kartki: Mateusz Gawron (Trza Siec)

Zawodnik meczu: Mateusz Danieluk (Miła Chmurka)

Kosmo-Car – Bad Boys 2:3 (2:1)

Bramki dla Kosmo-Car: Mateusz Strzeduła, Rafał Wilczek
Bramki dla Bad Boys: Kacper Korczok 2, Dawid Myśliwiec

Żółte kartki: Mateusz Strzeduła x2 (Kosmo-Car)
Czerwona kartka: Mateusz Strzeduła (Kosmo-Car)

Zawodnik meczu: Kacper Korczok (Bad Boys)

TerazRaciborz.pl – Palbud 2:2 (1:1)

Bramki dla TR.pl: Tomasz Gromala 2
Bramki dla Palbud: Paweł Czogalla, Marek Kołodziej

Żółte kartki: Tomasz Gromala (TR.pl); Jakub Pytel (Palbud)

Zawodnik meczu: Andrzej Mazurek (Palbud)

Piękny Trawnik – FC Łapanka 4:4 (1:3)

Bramki dla Piękny Trawnik: Adam Jachim, Adam Walach, Adrian Kuczera
Bramki dla FC Łapanka: Paweł Wachniewski

Żółte kartki: Adam Walach, Paweł Biedroń (Piękny Trawnik); Dawid Toporowski, Radosław Rubczyński, Mateusz Zając, Krzysztof Łukaszczyk (FC Łapanka)

Zawodnik meczu: Paweł Wachniewski (FC Łapanka)

Instal-Tech – Bruks Team 6:9 (1:4)

Bramki dla Instal-Tech: Konrad Świstowski 3, Patryk Moneta, Szymon Tiebler, Patryk Buchcik
Bramki dla Bruks Team: Dominik Wardebga 4, Patryk Kaminiorz 2, Łukasz Janeta 2, Krzysztof Frydrych

Żółte kartki: Patryk Moneta (Instal-Tech); Łukasz Janeta (Bruks Team)

Zawodnik meczu: Dominik Wardenga (Bruks Team)

Brzezie Atak – Ubojnia Team Auuu 4:1 (0:1)

Bramki dla Brzezie Atak: Mikołaj Niestrój 2, Dominik Maciaszek, Tomasz Sładek
Bramki dla Ubojnia Team Auuu: Wojciech Mosa

Żółte kartki: Błażej Kozieł (Brzezie Atak)

Zawodnik meczu: Mikołaj Niestrój (Brzezie Atak)

Niedziela 19.01.2020

Geo-Punkt Agrotim – Okinawa Sushi&Grill Racibórz 17:3 (7:1)

Bramki dla Geo-Punkt Agrotim: Michał Rycka 9, Kamil Szlufarski 4, Jacek Świerczyński 3, Nataniel Wybraniec
Bramki dla Okinawa Sushi&Grill Racibórz: Dominik Siedlaczek 2, Przemysław Stebel

Żółte kartki: Kamil Slufarski (Geo-Punkt Agrotim); Patryk Antończak, Mateusz Bugdoł x2 (Okinawa Sushi&Grill)
Czerwona kartka: Mateusz Bugdoł (Okinawa Sushi&Grill)

Zawodnik meczu: Michał Rycka (Geo-Punkt Agrotim)

Harpagany Staltech Au - Galaktikos 4:5 (0:3)

Bramki dla Harpagany Staltech Au: Piotr Święty 2, Radosław Minta, Wojciech Grabiniok
Bramki dla Galaktikos: Kamil Elias 2, Mariusz Czogała, Mateusz Kołodziejczyk

Żółte kartki: Damian Gawryluk (Harpagany Staltech Au), Mateusz Kołodziejczyk (Galaktikos)

Zawodnik meczu: Kamil Elias (Galaktikos)

ESD Personalservice – Willa Wiktoria Brenna 2:3 (0:1)

Bramki dla ESD Personalservice: Aleksander Warzecha, Krzysztof Złoczowski
Bramki dla Willa Wiktoria Brenna: Sylwester Miazga 2, Jakub Moc

Zawodnik meczu: Sylwester Miazga (Willa Wiktoria Brenna)