Sport1 grudnia 201820:50

Siatkarze Rafako pokonali MCKiS Jaworzno za trzy punkty

Siatkarze Rafako pokonali MCKiS Jaworzno za trzy punkty - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

W dzisiejszym meczu I ligi śląskiej siatkówki podopieczni Bartosza Frątczaka podejmowali w Arenie Rafako ekipę MCKiS Jaworzno II. Ekipa gospodarzy od początku narzuciła swoje tempo, co przełożyło się na kolejne zdobywane punkty. Pierwszy set ostatecznie powędrował bezsprzecznie na konto Rafako, które wygrało 25:12.

W drugiej partii nie było już tak kolorowo. Gracze gości przebudzili się, co spowodowało, że oba zespoły grały punkt za punkt. Nieco lepiej w końcówce seta poradzili sobie gracze Jaworzna, dzięki czemu wygrali tego seta 22:25, wyrównując jednocześnie stan meczu na 1:1.

Trzecia odsłona sobotniego meczu ponownie od początku należała do Rafako. Ekipa gospodarzy wypracowała kilkupunktową przewagę, którą ciągle powiększała. Ostatecznie w secie numer trzy zespół z Raciborza okazał się ponownie lepszy, pokonując przyjezdnych w stosunku 25:14.

W czwartej, i jak się później okazało ostatniej partii sobotniego pojedynku oba zespoły znów toczyły wyrównany bój. Punkty wędrowały to na konto gości, to na konto gospodarzy. Ostatecznie, w końcówce partii lepiej spisali się gracze gospodarzy, którzy wygrali tę odsłonę meczu 25:22, a całe spotkanie 3:1, co przełożyło się na zdobycie trzech oczek przez ekipę Rafako.

KS AZS Rafako Racibórz – MCKiS Jaworzno II 3:1 (25:12; 22:25; 25:14; 25:22)

Dłuższa wersja wideo dostępna jest TUTAJ.