Sport31 sierpnia 201820:54

Trampkarze zainaugurowali sezon. Komplet punktów pojechał do Cyprzanowa

Trampkarze zainaugurowali sezon. Komplet punktów pojechał do Cyprzanowa - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

Dziś w meczu inaugurującym sezon 2018/2019 w lidze trampkarzy naprzeciw siebie stanęły zespoły LKS Ocice oraz LKS Cyprzanów. Na pierwsze trafienie nie trzeba było czekać długo, gdyż niespełna sześćdziesiąt sekund od pierwszego gwizdka sędziego. Szybkie trafienie zespołu gości dało jasny sygnał, że to właśnie oni będą stroną dominującą w tym spotkaniu.

Przypuszczenia te potwierdziły się w całej rozciągłości, gdyż po kolejnych dziesięciu minutach od pierwszego gola gracze Cyprzanowa po raz kolejny umieścili piłkę w siatce. Nie odebrało to jedna zespołowi woli walki i determinacji do podchodzenia pod bramkę przyjezdnych. Niestety, angażując się zbyt mocno w poczynania ofensywne zapominali nieco o defensywie, przez co kilka razy „nadziali” się na próbę kontry Cyprzanowa. Próby te zakończyły się jednak bez bramek. W pierwszej połowie padł jeszcze jeden gol. Był to gol kontaktowy dla Ocic, a jego strzelcem był Dawid Mystkowski. Na tym zakończyło się strzelanie w pierwszej części meczu.

W drugiej połowie ekipa Cyprzanowa potwierdziła początkowe przypuszczenia w całej rozciągłości. Przeważała w praktycznie każdym aspekcie gry, co przekładało się na zdecydowanie więcej sytuacji pod bramką gospodarzy. Ogółem w drugiej części meczu zespół z gminy Pietrowice Wielkie zdobył jeszcze cztery gole, kończąc inauguracyjne spotkanie sezonu 2018/2019 wygraną 1:6.

LKS Ocice – LKS Cyprzanów 1:6 (1:2)

0:1 Daniel Tabor 1’
0:2 Kamil Gorczowski 11’
1:2 Dawid Mystkowski
1:3 Kamil Gorczowski 47’(k)
1:4 Kamil Gorczowski 56’
1:5 Kamil Gorczowski 63’
1:6 Marcel Lamaczek 70’

LKS Ocice: Patryk Luda – Mateusz Bawoł, Martin Bartha, Dawid Gunerka, Damian Tatarczyk, Kamil Skorupski, Kamil Janik, Łukasz Sładkowski, Dawid Mystkowski, Kevin Widryński, Piotr Gębarowski
Rezerwa: Tobiasz Mikołajec, Łukasz Zawada, Paweł Lubański

LKS Cyprzanów: Oskar Kotula – Bartek Frańczuk, Przemysław Frańczuk, Dominik Ćwik, Patryk Białas, Kamil Gorczowski, Jakub Gorczowski, Marcel Lamaczek, Dawid Stiebler, Maksymilian Stiebler, Daniel Tabor