Sport16 czerwca 201815:48

Przeciwnikowi zabrakło sił. Juniorzy Unii z pewnym zwycięstwem

Przeciwnikowi zabrakło sił. Juniorzy Unii z pewnym zwycięstwem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

W ostatnim meczu II wojewódzkiej ligi juniorów ekipa KS Unii Racibórz podejmowała na boisku przy Srebrnej zespół Czarnych-Góral Żywiec. Pierwsza połowa ułożyła się wyśmienicie dla zespołu gości, który po dwóch trafieniach wyszedł na prowadzenie.

W drugiej części meczu gracze gospodarzy szybko zdobyli gola kontaktowego, a wraz z upływem kolejnych minut zdobywali coraz większą przewagę. Związane było to z tym, że ekipa z Żywca przyjechała do Raciborza w zaledwie jedenastoosobowym składzie i przeciwnikom Unitów najzwyczajniej zabrakło sił. Ostatecznie zespołowi Jarosława Rachwalskiego udało się odwrócić losy meczu i pokonać rywala 5:2.

KS Unia Racibórz - TS Czarni-Góral Żywiec 5:2 (0:2)

5:2 Dawid Migus 80'+1'

Żółte kartki: Dawid Migus (KS Unia); Sebastian Sadowski, Jakub Pępek (TS Czarni-Góral)

KS Unia Racibórz: Tomasz Szczechowski - Paweł Miąsik, Mateusz Rajda (kpt.), Nikodem Włoch (41. Bogusław Sobek), Dawid Migus, Bartosz Łagosz (41. Maciej Pendzich), Karol Gładkowski, Filip Radoń (57. Adrian Kuczera), Fabian Kaczor (41. Kami Bialik), Kacper Kowalczyk (57. Szymon Sobierajewicz), Gabriel Szotek (41. Paweł Witt)
Rezerwa: Bartosz Dominik
Trener: Jarosław Rachwalski

TS Czarni-Góral Żywiec: Adrian Biel - Kacper Wojtyła, Gabriel Piecuch, Mateusz Mydło, Sebastian Sadowski, Dawid Stasica (kpt.), Jakub Pępek, Mariusz Lach, Jakub Maruszczak, Szczepan Krakowiak, Kacper Sułowicz
Trener: Kamil Żołna

Spotkanie sędziowali: Sebastian Stopa (sędzia główny); Łukasz Niestroj, Paweł Front (asystenci)