Sport1 lutego 201923:41

HLPN: Młode Wilki o krok od remisu. Galaktikos na kolanach

HLPN: Młode Wilki o krok od remisu. Galaktikos na kolanach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

W piątkowych meczach Halowej Ligi Piłki Nożnej nie brakowało emocji. W pierwszym meczu naprzeciw siebie stanęli zawodnicy Młodych Wilków oraz Ubojni Team Auuu. Choć do przerwy wydawało się, że Ubojnia pewnie wygra, to druga połowa pokazała, że Młode Wilki nie są łatwym przeciwnikiem. Z wyniku 0:3 doprowadziły do 3:4. Do wyrównania zabrakło niewiele.

W drugim spotkaniu doszło do starcia zespołu Galaktikos oraz Marek&Dariusz Metallbau GmbH. Podobnie jak w poprzednim meczu spotkanie miało dwa różne oblicza. W pierwszej połowie stroną zdecydowanie dominującą była ekipa Galaktikos. Na przerwę schodziła prowadząc 3:1. W drugiej odsłonie piątkowego pojedynku role zdecydowanie się odwróciły i to przeciwnicy ruszyli do ataku, co przełożyło się na kolejne gole. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną zespołu Marek&Dariusz Metallbau GmbH 3:7.