Sport22 września 201814:59

Młodziki: Derby Raciborza dla Unitów

Młodziki: Derby Raciborza dla Unitów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

W V kolejce ligi młodzików naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny z Raciborza - LKS Markowice i KS Unia. Gospodarze źle weszli w mecz i już w 1 minucie spotkania przyjezdni wyszli na prowadzenie. Pomimo wyrównanej gry, Markowicom zdecydowanie brakowało dziś dyscypliny w defensywie oraz skuteczności w ataku. Elementy te natomiast świetnie funkcjonowały w zespole przyjezdnych i do przerwy Unia zdobyła 7 bramek, nie tracąc przy tym żadnej.

Druga połowa to już dużo spokojniejsza gra obu drużyn. Wyrównane drugie 30 minut zakończyło się wynikiem 2:3. Jednak w końcowym rozrachunku drużyna Markowic uległa w derbach 2:10.

Był to trzeci mecz obydwu drużyn. KS Unia Racibórz z kompletem punktów zajmuje 2 miejsce w tabeli, mając o jedno spotkanie rozegrane mniej od liderów z Gorzyc. LKS 07 Markowice zanotował pierwszą porażkę i zajmują 4 miejsce w zestawieniu Młodzików.

LKS 07 Markowice – KS Unia Racibórz 2:10 (0:7)

0:1 Mateusz Warzecha 1'
0:2 Jakub Krybus 9'
0:3 Jakub Krybus 17'
0:4 Szymon Bajer 22'
0:5 Jakub Krybus 24'
0:6 Mateusz Warzecha 27'
0:7 Marcel Wramba 29'