Sport1 września 201821:00

Trzy szalone minuty Nędzy. Rafako ciągle bez punktów

Trzy szalone minuty Nędzy. Rafako ciągle bez punktów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

W powiatowych derbach na szczeblu klasy okręgowej grupy trzeciej naprzeciw siebie stanęły zespoły Rafako i Nędzy. W ciągu całego spotkania oba zespoły stworzyły naprawdę sporo sytuacji, lecz mimo to wynik pozostawał bez zmian. Brakowało albo szczęścia, albo na drodze stawał bramkarz któregoś z zespołów. Przełamanie na korzyść Nędzy nastąpiło w 80 minucie po golu Marcina Stasiowskiego. Był to początek końca gospodarzy, gdyż niecałe dwie minuty później wynik brzmiał już 0:3. Drugie trafienie dołożył Marcin Stasiowski, a dzieła zniszczenia dokonał Michał Grzesik. Zobacz zdjęcia z meczu.

KS Rafako Racibórz – LKS 1908 Nędza 0:3 (0:0)

1:0 Marcin Stasiowski 80’
2:0 Marcin Stasiowski 81’
3:0 Michał Grzesik 83’

Żółte kartki: Maciej Paskuda, Mateusz Rabiej (obaj LKS 1908 Nędza)

KS Rafako Racibórz: Łukasz Witt – Damian Mazurek, Łukasz Zajda (kpt.), Paweł Kowacz, Szymon Niedziela, Grzegorz Jakosz, Mateusz Krasicki (70. Dominik Siedlaczek), Patryk Moneta, Mateusz Trzęsiński (83. Łukasz Stecko), Konrad Fedyn, Damian Gawryluk
Rezerwa: Dawid Chluba, Kamil Morcinek, Filip Brzostek, Grzegorz Wojda
Trener: Grzegorz Jakosz
Kierownik drużyny: Dariusz Czerner

LKS 1908 Nędza: Dawid Kozdęba – Filip Erynkwajt, Maciej Paskuda, Pavel Dziambitski, Patryk Knura, Adrian Cichecki (kpt.) [45. Tomasz Tiebler], Michał Grzesik, Mateusz Rabiej (85. Eliasz Rudek), Mateusz Rudek (55. Łukasz Sombrowski), Marcin Stasiowski, Mariusz Frydryk
Rezerwa: Michał Burdzy, Dawid Wallach, Wojciech Mosa
Trener: Marek Hanzel
Kierownik drużyny: Rafał Gwóźdź

Spotkanie sędziowali: Łukasz Sytnik (sędzia główny), Dariusz Lenort, Czesław Porwoł (asystenci) – KS Racibórz