XVII Gminny Przegląd Zespołów Artystycznych w Krzanowicach
Celem przeglądu była wymiana doświadczeń, prezentacja, a także konfrontacja i ocena dorobku artystycznego zespołów działających w szkołach, placówkach kultury i innych instytucjach Gminy Krzanowice.
W tym roku do uczestnictwa w przeglądzie zgłosiło się 35 formacji artystycznych, poczynając od wokalistów, solistek, zespołów tanecznych, a kończąc na grupach teatralnych i kabaretowych. Laureaci i wyróżnieni otrzymają nagrody i dyplomy na koncercie laureatów, którego termin ogłoszony zostanie niebawem.
Protokół z XVII Gminnego Przeglądu Zespołów Artystycznych w Krzanowicach
Jury w składzie: Teresa Mandrysz, Ewa Gotzmann, Elżbieta Koszut
GRAND PRIX PRZEGLĄDU: Grupy taneczne "Zyg-Zak" ze Świetlicy Opiekuńczo-Terapeutycznej w Wojnowicach - choreografia: Agnieszka Gajda
GRAND PRIX PRZEGLĄDU: Kabaret „Krzanowickie Omy” – z ZS Krzanowice, opiekun: Bożena Kreis
Kategoria monolog
I miejsce: Paulina Herzog, z Gimnazjum Krzanowice, tytuł monologu: „ Żniwa”, opiekun: Anida Kaczmar
II miejsce: Laura Śliwka, z ZS Krzanowice, tytuł monologu: „Moja Oma jest the best”, opiekun: Bożena Kreis
II miejsce: Julia Kerner, z ZS Krzanowice, tytuł monologu: „Czy wiesz kto nas straszy”, opiekun: Bożena Kreis
Teatr - klasy I-III
I miejsce: „Teatrzyk Niewielki” z DK Borucin i ZS Borucin, spektakl: „Królewna Śnieżka”, opiekun: Irena Hlubek
Teatr
I miejsce: Zespół teatralny „Piątka” z ZS Krzanowice, spektakl: parafraza „Makbeta”, opiekun: Anida Kaczmar
Piosenka solo
I miejsce: Agata Wydra, parafia Bojanów i Gimnazjum nr 5 z Raciborza, opiekun: Elżbieta Biskup
Taniec - klasy I-VI
I miejsce: Zespół taneczny „Sprężynki”, z ZS Krzanowice, klasa I-III, opiekun: Beata Kaleja-Gorzalnik
II miejsce: Zespół taneczny „Sprężynki”, z ZS Krzanowice, klasa IV, opiekun: Beata Kaleja-Gorzalnik
III miejsce: Zespół taneczny „Tik-Tak”, z ZS Borucin, klasa IV-VI, opiekun: Agata Szebel
Taniec z elementami akrobatyki
I miejsce: Laura Śliwka, z ZS Krzanowice, opiekun: Barbara Śliwka
II miejsce: Marcela Polednik, z ZS Krzanowice, opiekun: Mariola Polednik
III miejsce: Miriam Polednik, z ZS Krzanowice, opiekun: Mariola Polednik
Wyróżnienie: Zespół taneczny „Błysk”, z DK Bojanów, opiekun: Aleksandra Kempe
Wyróżnienie: Zespół taneczny „Błysk”, z DK Bojanów, grupa starsza, opiekun: Aleksandra Kempe
Taniec, grupy przedszkolne
I miejsce: „Biedroneczki”, z Borucina, opiekun Agata Kotala i Monika Grzesiczek
Zespoły wokalne
I miejsce: Zespół wokalny „Wiolinki”, z ZS Krzanowice, opiekun: Kornelia Pawliczek-Błońska
Wokaliści - klasy I-III
I miejsce: Anna Woźniak, z ZS Wojnowice, opiekun: Róża Buchcik
II miejsce: Joanna Halfar, z ZS Wojnowice, opiekun: Róża Buchcik
III miejsce: Wiktoria Ploch, z ZS Borucin, opiekun: Róża Buchcik
Wokaliści - klasy IV-VI
I miejsce: Ines Hofrichter, z ZS Borucin, opiekun: Róża Buchcik
I miejsce: Dawid Pohlmann, z ZS Krzanowice, opiekun: Kornelia Pawliczek-Błońska
II miejsce: Wiktoria Szebel, z ZS Borucin, opiekun: Agata Szebel
II miejsce: Sławik Wiktoria, z ZS Krzanowice, opiekun: Kornelia Pawliczek-Błońska
III miejsce: Marta Plura, z ZS Krzanowice, opiekun: Kornelia Pawliczek-Błońska
Wyróżnienia
Natalia Siegmund, z ZS Wojnowice, opiekun: Różą Buchcik
Martyna Uliczka, z ZS Borucin, opiekun: Róża Buchcik
Martyna Satała, z ZS Wojnowice, opiekun: Róża Buchcik
Komentarze (0)
Komentarze zostały zablokowane.