Nasz Racibórz - Raciborski Portal Informacyjny i bezpłatny tygodnik drukowany. Wiadomości z Raciborza, aktualności, telewizja regionalna, ogłoszenia, baza firm, kultura, sport, biznes, zdrowie, noworodki i nieruchomości.

Dzisiaj jest: piątek, 28 kwietnia 2017 r.
Najnowsze wiadomości
Pokaż listę wszystkich wiadomości »
Aktualności » 28 kwietnia 2017, godz. 11:47 » komentarzy: 1

Weekendowy wypad do Opola na Międzynarodowy Turniej Rycerski

Weekendowy wypad do Opola na Międzynarodowy Turniej Rycerski - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Region:

Nie nudź się w długi majowy weekend! Jeśli szukasz wrażeń w atmosferze średniowiecza, przyjedź w sobotę do Opola na Międzynarodowy Turniej Rycerski. To jedna z największych imprez historycznych w Polsce. Opole, podobnie jak Racibórz, obchodzi w tym roku 800-lecie lokacji. 

Więcej »
Aktualności » 28 kwietnia 2017, godz. 11:38 » OSiR Racibórz » komentarzy: 7

Spływy do Grzegorzowic odwołane!

Spływy do Grzegorzowic odwołane! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że zaplanowane na 1 maja spływy do Grzegorzowic zostają odwołane. Stan wody w Odrze przekroczył stany alarmowe. Organizacja spływów w takich warunkach niesie za sobą zbyt duże ryzyko i może stwarzać niebezpieczeństwo dla uczestników spływu. 

Więcej »
Aktualności » 28 kwietnia 2017, godz. 11:32 » slaskie.pl » komentarzy: 2

Śląskie dla rodziny - mieszkańcy regionu chętnie korzystają ze zniżek w obiektach prowadzonych przez Województwo Śląskie

Śląskie dla rodziny - mieszkańcy regionu chętnie korzystają ze zniżek w obiektach prowadzonych przez Województwo Śląskie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Region:

W ubiegłym roku do programu Karty Dużej Rodziny włączyło się 19 nowych partnerów. Mieszkańcy naszego regionu i tak najchętniej wykorzystywali zniżki w obiektach prowadzonych przez Województwo Śląskie. 

Więcej »
Aktualności » 28 kwietnia 2017, godz. 11:23 » slaskie.pl » komentarzy: 1

Zarząd Województwa za rozwojem elektromobilności

Zarząd Województwa za rozwojem elektromobilności - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Region:

Podczas konferencji w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach poświęconej rozwojowi transportu opartego na energii elektrycznej członek Zarządu Województwa Kazimierz Karolczak zapowiedział powołanie Rady ds. elektromobilności. 

Więcej »
Reklama
Reklama
Aktualności » 28 kwietnia 2017, godz. 11:09 » komentarzy: 12

Ścieżka pieszo-rowerowa od kładki nad Odrą do mostu kolejowego zostanie oświetlona

Ścieżka pieszo-rowerowa od kładki nad Odrą do mostu kolejowego zostanie oświetlona - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Magistrat ogłosił przetarg na wykonanie oświetlenia ścieżki pieszo-rowerowej w ramach zagospodarowania bulwarów nadodrzańskich od kładki nad rzeką Odrą do mostu kolejowego w Raciborzu.

Więcej »
Sport » 28 kwietnia 2017, godz. 10:13 » komentarzy: 0

Prezydent rozdał stypendia sportowe za drugi kwartał 2017 roku

Prezydent rozdał stypendia sportowe za drugi kwartał 2017 roku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Zgodnie z wydanym zarządzeniem prezydent Mirosław Lenk przyznał stypendia sportowe za okres drugiego kwartału 2017 roku. Pełna lista stypendystów wraz z wysokością rat miesięcznych oraz osiągniętymi wynikami sportowymi znajduje się poniżej. 

Więcej »
Aktualności » 28 kwietnia 2017, godz. 09:54 » komentarzy: 0

Wypoczynek dzieci i młodzieży - zobacz, które organizacje otrzymały dotacje

Wypoczynek dzieci i młodzieży - zobacz, które organizacje otrzymały dotacje - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Prezydent miasta rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu wypoczynku dzieci i młodzieży, objętych „Programem współpracy Miasta Racibórz z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2017 rok”. Zobacz, które podmioty otrzymały dotacje.

Więcej »
Biznes » 28 kwietnia 2017, godz. 09:31 » Teresa Besz » komentarzy: 0

Nadaj twoim wnętrzom indywidualnego charakteru dzięki posadzkom tworzonym przez Art-Decor!

Nadaj twoim wnętrzom indywidualnego charakteru dzięki posadzkom tworzonym przez Art-Decor! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Dom to miejsce, w którym odpoczywamy, spędzamy czas z najbliższymi osobami, możemy być sobą, dlatego ważne jest, byśmy się w nim dobrze czuli. Na nasze samopoczucie wpływa nie tylko atmosfera, ale też otoczenie. Powinniśmy zadbać o aranżację naszych wnętrz, tak by wygląd pomieszczeń sprawiał nam przyjemność i pomagał się odprężyć. Nie masz pomysłu? Podpowiadamy – odwiedź Art-Decor i stwórz niepowtarzalny klimat dzięki designerskiej posadzce!

Więcej »
Kultura i edukacja » 28 kwietnia 2017, godz. 09:17 » materiał partnera » komentarzy: 0

5 najlepszych rodzinnych gier, w które musisz zagrać ze swoim maluchem

5 najlepszych rodzinnych gier, w które musisz zagrać ze swoim maluchem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Szukacie pomysłu na wolne popołudnie lub niedzielne spotkanie z całą rodziną? Poznajcie 5 najciekawszych gier familijnych, które z całą pewnością spodobają się nie tylko najmłodszym, ale i starszym graczom. Przepiękne ilustracje, ciekawe fabuły, wciągające rozgrywki oraz mnóstwo śmiechu gwarantowane! Sprawdźcie nasze zestawienie!

Więcej »
Aktualności » 28 kwietnia 2017, godz. 09:09 » Magdalena Matusik » komentarzy: 0

Strażacy ćwiczyli w Odlewni Rafamet

 Strażacy ćwiczyli w Odlewni Rafamet - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Kuźnia Raciborska:

- Chcemy współpracować ze strażą zawodową i ochotniczą , aby zachować właściwy poziom bezpieczeństwa przeciwpożarowego - powiedział Jacek Opiela, Wiceprezes Odlewni RAFAMET, w trakcie ćwiczeń pożarowych, które odbyły się w środę, 26 kwietnia na terenie zakładu w Kuźni Raciborskiej. Tego dnia, w Odlewni RAFAMET pojawiło się ponad 20 zastępów strażackich z powiatu raciborskiego. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu we współpracy z Odlewnią RAFAMET. 

Więcej »
Warto pomagać. Ogromny odzew na apel o wsparcie małego Rafałka z Raciborza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Aktualności » 28 kwietnia 2017, godz. 09:05 » » komentarzy: 0

Warto pomagać. Ogromny odzew na apel o wsparcie małego Rafałka z Raciborza

Racibórz:

Ponad 21 tys. odwiedzin na portalu naszraciborz.pl, ponad 44 tys. odbiorców na naszym profilu Facebook.com, 838 udostępnień i to co najcenniejsze - podziękowania za wsparcie od rodziny Rafałka. Udało nam się wesprzeć rodzinę, a raciborzanie nie są obojętni na prośby o pomoc. Warto więc pomagać. Jeszcze raz zachęcamy do wsparcia leczenia chłopca z Raciborza (więcej TUTAJ). Jeśli są rodziny potrzebujące podobnej pomocy, prosimy o kontakt z redakcją.

Więcej »
Aktualności » 28 kwietnia 2017, godz. 08:53 » » komentarzy: 44

Wojewoda śląski ogłosił w powiecie raciborskim pogotowie przeciwpowodziowwe

Wojewoda śląski ogłosił w powiecie raciborskim pogotowie przeciwpowodziowwe - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Powiat:

AKTUALIZACJA. O 7.00 Odra w Chałupkach, Krzyżanowicach i Miedoni przekroczyła stany ostrzegawcze, odpowiednio o 68, 55 i 67 cm. Stan wody w rzece nadal rośnie - przez pół godziny pomiędzy 7.00 a 7.30 w Chałupkach o 12 cm, Krzyżanowicach 8 cm, w Raciborzu o 3 cm. O godz. 10.00 w Chałupkach stan alarmowy przekroczono o 8 cm. Z najnowszych analiz wynika, że stany alarmowe na rzece Odrze w powiecie raciborskim zostaną przekroczone o 100 cm, a nawet 150 cm. Zaleca się uważne śledzenie komunikatów. O godz. 9.00 wojewoda ogłosił alarm przeciwpowodziowy. Na zdjęciach Ulga i stara Odra w Raciborzu około godz. 8.00. Na Brzeskiej strażacy musieli udrożnić przepust w rowie. Woda zalewała tu jezdnię.

Więcej »
Sport » 28 kwietnia 2017, godz. 08:30 » Grzegorz Piszczan » komentarzy: 3

Weekendowy niezbędnik kibica

Weekendowy niezbędnik kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Raciborską Unię czeka potyczka z liderem z Bełku. W klasie okręgowej Rafako zmierzy się na wyjeździe z Łaziskami Rybnickimi, Tworków uda się do Wodzisław na starcie z Odrą Centrum. Ciekawie zapowiadają się także pojedynki w klasach A,B i C. Emocje czekają także na kibiców siatkówki za sprawą kolejnego weekendu w JP Telebim RLPS. Zapraszamy do zapoznania się z zestawami par poszczególnych klas rozgrywkowych.

Więcej »
Aktualności » 28 kwietnia 2017, godz. 08:04 » UM Racibórz » komentarzy: 0

Konkurs na realizację zadań publicznych z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym na rok 2017

Konkurs na realizację zadań publicznych z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym na rok 2017 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Życie społeczne to natura człowieka, bez niego nie jest możliwa ludzka egzystencja w formie, jaką znamy. Konieczność życia w grupie, a obecnie w szerszej społeczności rodzi jednakże także zagrożenia, z którymi trzeba walczyć. Życie społeczne nakłada na nas także obowiązek udzielania pomocy innym, którym z jakichś powodów się nie powiodło. 

Więcej »
Aktualności » 28 kwietnia 2017, godz. 07:55 » UM Racibórz » komentarzy: 1

W trzech raciborskich przedszkolach ogłoszono konkursy na dyrektora

W trzech raciborskich przedszkolach ogłoszono konkursy na dyrektora - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Raciborskie przedszkola czeka kilka konkursów na dyrektora. Będą one przeprowadzone w Przedszkolach nr 3, 10 i 11. W przypadku Przedszkola nr 3 oferty osoby zainteresowane mogą składać dokumenty jeszcze tylko do dziś. 

Więcej »
Partnerzy portalu
 • Dentica 24
 • ostrog.net
 • Szpital Rejonowy w Raciborzu
 • Spółdzielnia Mieszkaniowa
 • Villa Rubinstein
 • Apteka w sieci
 • PGL DOM Sp. z o.o.
 • PWSZ w Raciborzu
 • Zajazd Biskupi
 • Kampka
 • Margomedia - studio graficzne, projektowanie stron internetowych, reklama, druk
 • Ciepły dom
 • USG Ostrowicz
Numery archiwalne
Pokaż listę wszystkich numerów »
Numer archiwalny Naszraciborz 17 2017 [428]
Naszraciborz 17 2017 [428]
dodano: 28.04.2017
Numer archiwalny Naszraciborz 16 2017 [427]
Naszraciborz 16 2017 [427]
dodano: 21.04.2017
Numer archiwalny Naszraciborz 15 2017 [426]
Naszraciborz 15 2017 [426]
dodano: 14.04.2017
Numer archiwalny Naszraciborz 14 2017 [425]
Naszraciborz 14 2017 [425]
dodano: 10.04.2017
Pogoda
Pogoda Racibórz z serwisu
Partnerzy portalu
Najnowsze oferty
Zobacz wszystkie
Ogłoszenia
Pokaż wszystkie »
☎Profesjonalna naprawa-serwis komputerów 24h/7 - ekspresowe realizacje - dojazd - 10 lat na rynku IT
Opiekunki w Niemczech
Pracownik magazynu/ order picker
Korepetycje z języka angielskiego
PLEWIENIE- bez znajomości języka
Angielski w biznesie dla studentów
Sprzedam sypialnię - stelaż łóżka, materace i szafki nocne
Sprzedam pojemną, trzydrzwiową szafę
PILNE!!! Pracownik działu wysyłkowego
Problem z Pożyczką? Pożyczki Pozabankowe bez BIK
SKUP AUT - Złomowanie Najwyższe ceny w Raciborzu Tel. 692 191 585 Zadzwoń po darmową wycenę już dziś
Zatrudnię od zaraz
Kasjer - Sprzedawca
Racibórz i okolice kupimy twoje auto tel.690-993-034 osobowe,dostawcze każde płacimy najwięcej 24/h.
Auto-skup tel.530-312-312 osobowe,dostawcze każdy stan oraz marka najwyższe ceny złomujemy legalnie
Bank Spółdzielczy w Raciborzu zatrudni
Krawcowa
Skup aut Złomowanie, Racibórz 697 459 184 Najwyższe ceny, Dziś dzwonisz - Dziś sprzedajesz! 24H/7D
Konserwator suwnic
Elektryk
Pożyczki bez sprawdzania w bazach BIK
Racibórz i okolice kupimy twoje auto tel.690-993-034 każde osobowe,dostawcze płacimy najwięcej 24/h
Praca dla kobiet Kravare Czechy
Meble na wymiar i zabudowy solidnie i na raty
Sprzedam narożnik Ikea
Skup samochodów za gotówkę do 10 tys. zł - również złomowanie do 700 złotych za tonę tel 664 087 328
Racibórz: Kupię każde auto bez wyjątku - Złomowanie, najlepsze ceny. Tel.: 692 191 585
Wynajmę lokal handlowy
Pracownia krawiecka poszukuje
Da Grasso Racibórz zatrudni kelnerkę
Racibórz i okolice kupimy każde auto Tel.690 993 034 złomujemy legalnie płacimy najwięcej gotówką
Usługi ogrodnicze - Garden Service
Pracownik produkcji spożywczej (kurczaki)
Sklep z dewocjonaliami SPES
Pakowanie towaru pod zamówienia
Zamienię mieszkanie
Sklep mięsny
Instalacje grzewcze i sanitarne
Szybka Pożyczka na majówkę - oferty pozabankowe!
Specjalistyczna praktyka stomatologiczna
Tygodnik Nasz Racibórz
największy regularny nakład w powiecie raciborskim.
Co piątek w ponad stu punktach i największych zakładach pracy 10-13 tysięcy egzemplarzy gazety!
Kliknij i Czytaj wydanie cyfrowe »
Zobacz nowy numer Raciborskiego Rynku ZdrowiaZobacz nowy numer Raciborskiego Rynku ZdrowiaZobacz także co nowego w dziale Zdrowie i styl życia
Kalendarz
«
Kwiecień 2017
»
PoWtŚrCzPtSoNd
1
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
2
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
3
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
4
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
5
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
6
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
7
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
8
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
9
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
10
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
11
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
12
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
13
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
14
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
15
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
16
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
17
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
18
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
19
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
20
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
21
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
22
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
23
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
24
 • Nawigator tygodniowy – sprawdź, co zaplanowano na najbliższe dni
 • Od poniedziałku potrwa Europejski Tydzień Szczepień
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
25
 • Nawigator tygodniowy – sprawdź, co zaplanowano na najbliższe dni
 • Od poniedziałku potrwa Europejski Tydzień Szczepień
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
26
 • Nawigator tygodniowy – sprawdź, co zaplanowano na najbliższe dni
 • Od poniedziałku potrwa Europejski Tydzień Szczepień
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
27
 • Nawigator tygodniowy – sprawdź, co zaplanowano na najbliższe dni
 • Od poniedziałku potrwa Europejski Tydzień Szczepień
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
28
 • Weekendowy niezbędnik kibica
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator weekendowy
 • Stare Opactwo w Rudach zaprasza na wystawę kopii Madonn Papieskich
 • Noc w Starym Opactwie w Rudach - organizatorzy przygotowali wiele nowości
 • Nawigator tygodniowy – sprawdź, co zaplanowano na najbliższe dni
 • Szybcy i wściekli 8 w kinie Bałtyk
 • Pan Żaba w kinie Bałtyk
 • Gala MMA VFCL4 w Raciborzu coraz bliżej
 • Od poniedziałku potrwa Europejski Tydzień Szczepień
 • Już wkrótce w Raciborzu odbędzie się Gala MMA
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Warsztaty teatralne z raciborzanką, Orianą Soiką w Kuźni Raciborskiej
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
29
 • Gmina Krzyżanowice odwołała Wiosenny Rajd Rowerowy
 • Weekendowy wypad do Opola na Międzynarodowy Turniej Rycerski
 • Weekendowy niezbędnik kibica
 • Światowy Dzień Tai Chi i Qigong po raz kolejny będzie obchodzony w Raciborzu
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator weekendowy
 • Noc w Starym Opactwie w Rudach - organizatorzy przygotowali wiele nowości
 • Nawigator tygodniowy – sprawdź, co zaplanowano na najbliższe dni
 • Szybcy i wściekli 8 w kinie Bałtyk
 • Pan Żaba w kinie Bałtyk
 • Od poniedziałku potrwa Europejski Tydzień Szczepień
 • Majówka z wąskotorówką. Przejazd historyczny i czytanie bajek
 • Rozpocznij sezon rowerowy z gminą Krzyżanowice - weź udział w Wiosennym Rajdzie Rowerowym
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Warsztaty teatralne z raciborzanką, Orianą Soiką w Kuźni Raciborskiej
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
30
 • Weekendowy wypad do Opola na Międzynarodowy Turniej Rycerski
 • Weekendowy niezbędnik kibica
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator weekendowy
 • OSP w Rudach organizuje dzień otwartych drzwi
 • Gmina Pietrowice Wielkie zaprasza na zawody zaprzęgowe połączone z majówką konną
 • Noc w Starym Opactwie w Rudach - organizatorzy przygotowali wiele nowości
 • Nawigator tygodniowy – sprawdź, co zaplanowano na najbliższe dni
 • Szybcy i wściekli 8 w kinie Bałtyk
 • Pan Żaba w kinie Bałtyk
 • Od poniedziałku potrwa Europejski Tydzień Szczepień
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Warsztaty teatralne z raciborzanką, Orianą Soiką w Kuźni Raciborskiej
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
 • Zapowiedzi wydarzeń w Diecezji Opolskiej
Noworodki
Pokaż wszystkie »
Wojtek Himel
04 kwietnia 2017, godz. 11:58
Wojtek Himel
Synek Patrycji i Andrzeja z Rudnika przyszedł na świat 23 marca w raciborskim szpitalu. Dumni rodzice przywitali chłopczyka, kiedy ważył 4320 g i mierzył 55 cm.
zobacz więcej »
Ankieta
Którą partię aktualnie popierasz?
PiS
PO
Nowoczesna
Kukiz
SLD
PSL
inna
Najciekawsze filmy
Najnowsze filmy wideo - Przyjdź zobacz zagraj, telewizja nasz Racibórz
Przyjdź zobacz zagraj
dodano: 22.04.2017
Najnowsze filmy wideo - Wiosna ach to ty, telewizja nasz Racibórz
Wiosna ach to ty
dodano: 27.04.2017
Najnowsze filmy wideo - Sesja Rady Powiatu, telewizja nasz Racibórz
Sesja Rady Powiatu
dodano: 26.04.2017
Najnowsze filmy wideo - Gala MMA Racibórz, telewizja nasz Racibórz
Gala MMA Racibórz
dodano: 26.04.2017
Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Subskrybuj nasz newsletter!

Akronis | Aktualności | Biznes | Co to jest konto prenumeratora? | Drukarnia NaszRaciborz.pl | Ekologia | Felietony | Filmy | Baza firm | Foto na płótnie | Głubczyce | Gotowanie | Grud | Historia | Kącik dietetyka | Kontakt i reklama | Książki | Kultura i edukacja | Metamorfozy | Moda & uroda | Motoryzacja | Nabór do przedszkoli | Raciborski Rynek Nieruchomości | Noworodki | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Patrol24 | PGL DOM | Polityka dotycząca Plików Cookies czyli tzw "ciasteczek" | PRD | Raciborska Telewizja Kablowa | Rafako | Regulamin | SM Nowoczesna | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Szpital Rejonowy | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie | Zwierzęta
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.naszraciborz.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij