Nasz Racibórz - Raciborski Portal Informacyjny i bezpłatny tygodnik drukowany. Wiadomości z Raciborza, aktualności, telewizja regionalna, ogłoszenia, baza firm, kultura, sport, biznes, zdrowie, noworodki i nieruchomości.

Dzisiaj jest: sobota, 22 lipca 2017 r.
Wiara
Region:
Styl życia » Wiara » 16 lipca 2017, godz. 20:16 » h.mac » komentarzy: 0

Odpust u św. Marii Magdaleny w Rudach

Odpust u św. Marii Magdaleny w Rudach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Kuźnia Raciborska:

Dziś o 11.00 przy cmentarnym kościele pod wezwaniem św. Marii Magdaleny w Rudach odbywała się doroczna suma odpustowa. Uroczystości na zaproszenie księdza proboszcza Sebastiana Śliwińskiego przewodniczył audytor Sądu Biskupiego Diecezji Gliwickiej, ksiądz Damian Dolnicki. 

Więcej »
Styl życia » Wiara » 16 lipca 2017, godz. 20:07 » materiał nadesłany » komentarzy: 0

XVIII Tydzień Świętego Krzysztofa w Sławikowie

XVIII Tydzień Świętego Krzysztofa w Sławikowie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Rudnik:

Od 23 do 30 lipca obchodzony jest XVIII Tydzień Świętego Krzysztofa. W parafii sławikowskiej, w kościołach w Sławikowie i Miejscu Odrzańskim, tradycyjnie odprawiono Mszę św. w intencji kierowców, a po niej poświęcono ich pojazdy. W tym roku padł rekord - proboszcz pokropił 160 jedno- i dwuśladów. Każdy właściciel otrzymał kartę kierowcy. Wierni włączyli się też do akcji Święty Krzysztof - jeden grosz za jeden kilometr szczęśliwej jazdy na pojazdy dla polskich misjonarzy na różnych kontynentach.

Więcej »
Styl życia » Wiara » 14 lipca 2017, godz. 10:21 » Diecezja Opolska » komentarzy: 0

Zmarł ks. infułat Marian Żagan, emerytowany proboszcz parafii św. Jadwigi w Markowicach

Zmarł ks. infułat Marian Żagan, emerytowany proboszcz parafii św. Jadwigi w Markowicach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Dzisiaj zmarł ks. infułat Marian Żagan, lat 82, emerytowany proboszcz parafii św. Jadwigi w Raciborzu-Markowicach. Raciborską parafię objął w 1980 r., był w niej proboszczem aż do przejścia na emeryturę w 2010 r. Jako emeryt pozostał na terenie parafii, której duszpasterzem był przez ponad 30 lat. Pogrzeb odbędzie się we wtorek 18 lipca o godzinie 10.30. Ciało zmarłego kapłana zostanie przywiezione do Markowic w poniedziałek 17 lipca. Eksportacja nastąpi o godz. 17.00.

Więcej »
Styl życia » Wiara » 14 lipca 2017, godz. 09:22 » » komentarzy: 11

Droga do sutanny, czyli o raciborskiej posłudze księdza prałata Jana Szywalskiego

Droga do sutanny, czyli o raciborskiej posłudze księdza prałata Jana Szywalskiego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Ksiądz prałat Jan Szywalski – nauczyciel, współinicjator pieszej pielgrzymki raciborskiej do Częstochowy, duchowe wsparcie osób niesłyszących. Podczas uroczystej Sesji Rady Miasta został wyróżniony medalem „Zasłużony dla Miasta Raciborza”. Co więcej, jubileusz 800-lecia nadania praw miejskich Raciborzowi zbiegł się z ważnym jubileuszem duchownego, który w tym roku skończył 80 lat. 

Więcej »
Reklama
Reklama
Styl życia » Wiara » 13 lipca 2017, godz. 09:15 » komentarzy: 0

Nie będzie spotkania Rok po Światowych Dniach Młodzieży, młodzi mogą jednak spotkać się na Górze św. Anny. 17 lipca rozpocznie się tam XXI Święto Młodzieży

Nie będzie spotkania Rok po Światowych Dniach Młodzieży, młodzi mogą jednak spotkać się na Górze św. Anny. 17 lipca rozpocznie się tam XXI Święto Młodzieży - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Region:

Ks. Łukasz Knieć, diecezjalny duszpasterz młodzieży, wraz z zespołem Centrum Duszpasterstwa Młodzieży poinformował, że Spotkanie "Rok po Światowych Dniach Młodzieży", które 15 i 16 lipca miało odbyć się w Opolu-Winowie, zostało odwołane. Młodzież nie powinna się jednak martwić - 17 lipca na Górze św. Anny rozpocznie się XXI Święto Młodzieży, które potrwa do 22 lipca. 

Więcej »
Styl życia » Wiara » 05 lipca 2017, godz. 13:16 » komentarzy: 4

W sierpniu w Raciborzu odbędzie się Festiwal Kultury Chrześcijańskiej

W sierpniu w Raciborzu odbędzie się Festiwal Kultury Chrześcijańskiej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

W dniach 16-20 sierpnia na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędzie się Festiwal Kultury Chrześcijańskiej. Impreza będzie mieć zasięg międzynarodowy. 

Więcej »
Tego jeszcze nie było - jesienią ukaże się Nowy Testament po śląsku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Styl życia » Wiara » 05 lipca 2017, godz. 08:14 » Materiał nadesłany » komentarzy: 10

Tego jeszcze nie było - jesienią ukaże się Nowy Testament po śląsku

Region:

W listopadzie ukaże się wyjątkowa pozycja: Nowy Testament po śląsku. Autorem tłumaczenia jest dr Gabriel Tobor, burmistrz Radzionkowa. Przekład został dokonany w oparciu o Biblię ks. Jakuba Wujka. Wydanie zostanie zrealizowanie metodą self publisching, a książka będzie dostępna tylko w Internecie. 

Więcej »
Styl życia » Wiara » 02 lipca 2017, godz. 12:59 » (waw) » komentarzy: 0

Parafia w Brzeziu świętuje dziś 100-lecie obecności Sióstr Maryi Niepokalanej

Parafia w Brzeziu świętuje dziś 100-lecie obecności Sióstr Maryi Niepokalanej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Z tej okazji w kościele parafialnym pw. Świętych Mateusza i Macieja odprawiono uroczystą Mszę św. dziękczynną, a potem brzeskie Marianki zaprosiły mieszkańców i dobrodziejów do ogrodu świątobliwej Dulcissimy na poczęstunek. Klasztor odwiedziły zakonnice z innych domów rozsianych w całej Polsce. Marianki ze św. Notburgi przywiozły żurek swojskiej roboty. Mieszkańcy Brzezia zadbali o wypieki. 

Więcej »
Przebiegły jak wąż, pokorny jak gołąb - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Styl życia » Wiara » 02 lipca 2017, godz. 09:34 » » komentarzy: 0

Przebiegły jak wąż, pokorny jak gołąb

Racibórz:

Są małżeństwem od 27 lat. Mają 9 dzieci (w tym dwoje w niebie). Na misji w albańskiej Szkodrze są z Rachelą, Faustyną i Miriam. Ich dorosłe dzieci – Tobiasz, Dobrawa i Marysia – były z nimi przez rok, a Jeremiasz ma już własną rodzinę. Pochodzący z Raciborza Danuta i Kazimierz Frączkowie opowiadają o życiu na misji w Albanii. 

Więcej »
Styl życia » Wiara » 01 lipca 2017, godz. 09:47 » » komentarzy: 2

Znany jest termin dorocznej pielgrzymki motocyklistów na Górę św. Anny

Znany jest termin dorocznej pielgrzymki motocyklistów na Górę św. Anny - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Region:

W niedzielę 6 sierpnia odbędzie się XV Pielgrzymka Motocyklistów na Górę Świętej Anny. O godz. 9.00 uczestnicy zbierają się w Grocie Lurdzkiej, zaś o godz. 11.30 uroczystej Mszy św. przewodniczyć będzie Metropolita Górnośląski, ks. arcybiskup Wiktor Skworc. Po Mszy św. będzie okazja do poświęcenia motocykli.

Więcej »
Styl życia » Wiara » 01 lipca 2017, godz. 07:39 » komentarzy: 0

Pielgrzymka parafii z Bojanowa do Matki Bożej

Pielgrzymka parafii z Bojanowa do Matki Bożej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Krzanowice:

O godz. 6.00 z parafii Chrystusa Króla w Bojanowie wyruszyła pielgrzymka do kościoła pw. Matki Bożej w Raciborzu. Wraz ze swoim proboszczem, ks. Andrzejem Styrą, mieszkańcy Bojanowa idą, aby podziękować za łaski i oddać cześć.

Więcej »
Styl życia » Wiara » 25 czerwca 2017, godz. 13:27 » » komentarzy: 0

41. Opolska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

41. Opolska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Region:

"Z Maryją idziemy głosić Ewangelię Miłosierdzia" - pod takim hasłem w tym roku wyruszy Opolska Pielgrzymka na Jasną Górę. Jej szczególnymi patronami będą Św. Brat Albert - Adam Chmielowski oraz Ojciec Maksymilian Maria Kolbe - podążając za tymi i innymi wzorami świętości będziemy szukali swego powołania i dróg realizacji dzieła Miłosierdzia w swoim życiu. Pielgrzymka potrwa od 13 do 19 sierpnia. Szczegóły w parafiach.

Więcej »
Styl życia » Wiara » 19 czerwca 2017, godz. 10:03 » UM Racibórz » komentarzy: 11

Nasz Kościół chce zorganizować Festiwal Kultury Chrześcijańskiej na 800-lecie Raciborza

Nasz Kościół chce zorganizować Festiwal Kultury Chrześcijańskiej na 800-lecie Raciborza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Prezydent Miasta informuje, że wpłynęła oferta Kościoła Zielonoświątkowego Zbór „Nasz Kościół” Racibórz na realizację zadania publicznego pn. ”Festiwal Kultury Chrześcijańskiej na 800-lecie Raciborza” z pominięciem otwartego konkursu ofert. W jego ramach "Nasz Kościół" planuje zorganizować w dniach 16-20 sierpnia Festiwal Kultury Chrześcijańskiej. Miałby on się odbyć na Zamku Piaistowskim. Impreza ma mieć zasięg międzynarodowy. 

Więcej »
Styl życia » Wiara » 16 czerwca 2017, godz. 17:25 » TB/UG Krzyżanowice » komentarzy: 0

Owsiszcze. 50 lat kapłaństwa ks. Eryka Czecha

Owsiszcze. 50 lat kapłaństwa ks. Eryka Czecha - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Krzyżanowice:

Ksiądz Eryk Czech, proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Owsiszczach, obchodził 11 czerwca 50-lecie kapłaństwa. Mieszkańcy Owsiszcz w sposób bardzo uroczysty świętowali jubileusz swojego farorza, który ponad połowę swojej służby kapłańskiej spędził u nich w parafii. W poniedziałek 12 czerwca odbyła się Msza św., w której uczestniczyli księża z dekanatu tworkowskiego oraz koledzy z seminarium, rodzina, delegacje, parafianie. Dodajmy, że ks. Czech żegna się w tym roku Owsiszczami. Przechodzi na emeryturę. 

Więcej »
Styl życia » Wiara » 16 czerwca 2017, godz. 17:16 » » komentarzy: 0

Zmiana wikariuszy na Ostrogu, w Rynku i Krzanowicach

Zmiana wikariuszy na Ostrogu, w Rynku i Krzanowicach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Powiat:

Dziś biskup opolski Andrzej Czaja wręczył dekrety wikariuszom, którzy od 24 sierpnia będą posługiwali w nowych parafiach. Sprawdź, jakie zmiany nastąpią w powiecie raciborskim. 

Więcej »
Partnerzy portalu
 • Dentica 24
 • ostrog.net
 • Szpital Rejonowy w Raciborzu
 • Spółdzielnia Mieszkaniowa
 • Villa Rubinstein
 • Apteka w sieci
 • PGL DOM Sp. z o.o.
 • PWSZ w Raciborzu
 • Zajazd Biskupi
 • Kampka
 • Margomedia - studio graficzne, projektowanie stron internetowych, reklama, druk
 • Ciepły dom
 • USG Ostrowicz
Numery archiwalne
Pokaż listę wszystkich numerów »
Numer archiwalny Naszraciborz 29 2017 [440]
Naszraciborz 29 2017 [440]
dodano: 21.07.2017
Numer archiwalny Naszraciborz 28 2017 [439]
Naszraciborz 28 2017 [439]
dodano: 14.07.2017
Numer archiwalny Naszraciborz 27 2017 [438]
Naszraciborz 27 2017 [438]
dodano: 07.07.2017
Numer archiwalny Naszraciborz 26 2017 [437]
Naszraciborz 26 2017 [437]
dodano: 30.06.2017
Pogoda
Pogoda Racibórz z serwisu
Partnerzy portalu
Najnowsze oferty
Zobacz wszystkie
Ogłoszenia
Pokaż wszystkie »
Skup Samochodów Osobowe i Dostawcze 500-760-425
Racibórz kupimy twoje auto każde tel.530-312-312 osobowe,dostawcze zapłacimy najwięcej całodobowo 7t
Auto Skup ! 500-760-425
Oferta pracy Elcavo Polska
Usługi ogólnobudowlane
Racibórz i okolice kupimy twoje auto każde tel.690-993-034 złomujemy legalnie jako jedni z niewielu
Racibórz auto-skup nr 1 w regionie tel.530-312-312 osobowe,dostawcze najwyższe ceny 24/h
Racibórz złomowanie samochodów tel.888-10-20-80 skup kasacja wszelkich pojazdów każdy stan oraz mark
Auto Skup ! 500-760-425
Centrum dachowe
Okap Amica OSC5112l podszafkowy
Stół drewniany
HIT: Pożyczka przez Internet w mega niskiej cenie
Pracownik na budowę
Herzog Agencja Pracy
Sprzedam czynny bar Skat
Racibórz i cały powiat złomujemy samochody płacimy nawet1000zł/tonę za wybrane marki oraz modele 24h
Racibórz i okolice kupimy twoje auto każde zapłacimy najwięcej tel.690-993-034 osobowe,dostawcze 24h
Racibórz i okolice kupimy twoje auto tel.888-10-20-80 także złomujemy wszystkie marki płacimy MAXXXX
Pozabanki Kredyt Pozabankowy Online do 25 000 zł
Skup samochodów za gotówkę do 10 tys. zł - również złomowanie do 700 złotych za tonę tel 664 087 328
Racibórz: Kupię każde auto bez wyjątku - Złomowanie, najlepsze ceny. Tel.: 692 191 585
Operator urządzeń cukierniczych / pracownik produkcji
Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Labora
Asystent/-ka Dyrektora Finansowego
Tokarz konwencjonalny
Specjalistyczna praktyka stomatologiczna
Opieka nad osobami starszymi
Racibórz i okolice kupimy twoje auto każde tel.690 993 034 złomujemy legalnie łacimy najwięcej 24/h
Mieszkanie 2-pokojowe na Ostrogu
Garaż, ul. Przejazdowa
Szybki remont? Dzwoń już teraz!
Racibórz mobilny skup oraz złomowanie samochodów legalnie Tel.888 10 20 80 całodobowo-koncesja 7/tyd
Racibórz i okolice złomujemy samochody jako nieliczni legalnie tel.690 993 034 płacimy najwięcej 24h
Skup aut Złomowanie, Racibórz 697 459 184 Najwyższe ceny, Dziś dzwonisz - Dziś sprzedajesz! 24h/7d
Racibórz i okolice auto skup nr 1 tel.530 312 312 kupimy każde auto zapłacimy więcej niż inni 24/h/7
Złomowanie samochodów skup Tel.888 10 20 80 kasacja wszelkich pojazdów max ceny 24/h/7/tyd.
Racibórz i okolice kupimy twoje auto tel.690 993 034 każde osobowe,dostawcze płacimy najwięcej 24/h
Auto Skup! 500 760 425 Najlepsze ceny! - Nie złomujemy samochodów
Nowe oferty kredytów i pożyczek!
Tygodnik Nasz Racibórz
największy regularny nakład w powiecie raciborskim.
Co piątek w ponad stu punktach i największych zakładach pracy 10-13 tysięcy egzemplarzy gazety!
Kliknij i Czytaj wydanie cyfrowe »
Zobacz nowy numer Raciborskiego Rynku ZdrowiaZobacz nowy numer Raciborskiego Rynku ZdrowiaZobacz także co nowego w dziale Zdrowie i styl życia
Kalendarz
«
Lipiec 2017
»
PoWtŚrCzPtSoNd
1
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
2
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Zawody sikawek konnych w Bieńkowicach. Przyjadą Austriacy
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
3
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
4
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
5
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
6
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
7
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
8
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
9
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Żelazny jak strażak, czyli 200 metrów z przeszkodami w Krzanowicach
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
10
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
11
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
12
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
13
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
14
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
15
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
16
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
17
 • Nie będzie spotkania Rok po Światowych Dniach Młodzieży, młodzi mogą jednak spotkać się na Górze św. Anny. 17 lipca rozpocznie się tam XXI Święto Młodzieży
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
18
 • Nie będzie spotkania Rok po Światowych Dniach Młodzieży, młodzi mogą jednak spotkać się na Górze św. Anny. 17 lipca rozpocznie się tam XXI Święto Młodzieży
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
19
 • Nie będzie spotkania Rok po Światowych Dniach Młodzieży, młodzi mogą jednak spotkać się na Górze św. Anny. 17 lipca rozpocznie się tam XXI Święto Młodzieży
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
20
 • Spotkanie autorskie z Katarzyną Misiołek już w czwartek
 • Nie będzie spotkania Rok po Światowych Dniach Młodzieży, młodzi mogą jednak spotkać się na Górze św. Anny. 17 lipca rozpocznie się tam XXI Święto Młodzieży
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
21
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator weekendowy
 • Dunkierka w kinie Bałtyk
 • Rock Dog. Pies ma głos! w kinie Bałtyk
 • Nie będzie spotkania Rok po Światowych Dniach Młodzieży, młodzi mogą jednak spotkać się na Górze św. Anny. 17 lipca rozpocznie się tam XXI Święto Młodzieży
 • Zbliża się Kongres Świadków Jehowy
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
22
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator weekendowy
 • Intro Festival 2017 – muzyka z najwyższej półki, mapping 3D, piknik rodzinny i cel charytatywny
 • Dunkierka w kinie Bałtyk
 • Rock Dog. Pies ma głos! w kinie Bałtyk
 • W najbliższą sobotę gmina Krzyżanowice zaprasza na Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów
 • Nie będzie spotkania Rok po Światowych Dniach Młodzieży, młodzi mogą jednak spotkać się na Górze św. Anny. 17 lipca rozpocznie się tam XXI Święto Młodzieży
 • INTRO festival 2017 - nowości i zmiany podczas tegorocznej edycji. Sprawdź szczegółowy harmonogram
 • Zbliża się Kongres Świadków Jehowy
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
23
 • Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator weekendowy
 • Kolejny koncert letni już w najbliższą niedzielę - tym razem wystąpi Grupa bez Nazwy
 • Dunkierka w kinie Bałtyk
 • Rock Dog. Pies ma głos! w kinie Bałtyk
 • Zbliża się Kongres Świadków Jehowy
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
24
 • Dunkierka w kinie Bałtyk
 • Rock Dog. Pies ma głos! w kinie Bałtyk
 • 12 lipca na Kolejowej w Krzyżanowicach zmieni się organizacja ruchu
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
25
 • Klub Konesera: W starym, dobrym stylu
 • Dunkierka w kinie Bałtyk
 • Rock Dog. Pies ma głos! w kinie Bałtyk
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
26
 • Dunkierka w kinie Bałtyk
 • Rock Dog. Pies ma głos! w kinie Bałtyk
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
27
 • Dunkierka w kinie Bałtyk
 • Rock Dog. Pies ma głos! w kinie Bałtyk
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
28
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
29
 • Sołectwa z gminy Krzanowice będą ze sobą rywalizować
 • Już niebawem dni Krzanowic! Sprawdź co będzie się działo
 • Piosenki czar, czyli minirecitale młodych artystów na raciborskim zamku
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Koleje Śląskie przygotowały ofertę dla amatorów górskich wędrówek
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
30
 • Sołectwa z gminy Krzanowice będą ze sobą rywalizować
 • Już niebawem dni Krzanowic! Sprawdź co będzie się działo
 • Urząd Statystyczny prowadzi badania ankietowe w województwie śląskim
 • Jastrzębie-Zdrój gospodarzem Bike Atelier MTB Maratonu
 • Krzanowice po raz kolejny zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy na Dni Krzanowic
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Koleje Śląskie przygotowały ofertę dla amatorów górskich wędrówek
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
31
 • Wciąż można głosować na Podwórko Talentów Nivea dla ZSO Krzyżanowice
 • Koleje Śląskie przygotowały ofertę dla amatorów górskich wędrówek
 • Kino Przemko zaprasza na Kino Letnie
 • Basen w Tworkowie będzie czynny od soboty 24 czerwca
Noworodki
Pokaż wszystkie »
Bartek Paprocki
18 lipca 2017, godz. 11:30
Bartek Paprocki
Katarzyna i Paweł z Syryni bardzo się radowali, kiedy na świecie małego Bartka witali. Chłopczyk urodził się 6 lipca, ważył wtedy 3560 g i mierzył 55 cm.
zobacz więcej »
Ankieta
Kto ma rację w sporze o Sąd Najwyższy?
PiS
Opozycja
Najciekawsze filmy
Najnowsze filmy wideo - Nowe oznakowanie ścieżek, telewizja nasz Racibórz
Nowe oznakowanie ścieżek
dodano: 18.07.2017
Najnowsze filmy wideo - Woda dla ochłody, telewizja nasz Racibórz
Woda dla ochłody
dodano: 20.07.2017
Najnowsze filmy wideo - Turniej w Arenie Rafako, telewizja nasz Racibórz
Turniej w Arenie Rafako
dodano: 20.07.2017
Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Subskrybuj nasz newsletter!

Akronis | Aktualności | Biznes | Co to jest konto prenumeratora? | Drukarnia NaszRaciborz.pl | Ekologia | Felietony | Filmy | Baza firm | Foto na płótnie | Głubczyce | Gotowanie | Grud | Historia | Kącik dietetyka | Kontakt i reklama | Książki | Kultura i edukacja | Metamorfozy | Moda & uroda | Motoryzacja | Nabór do przedszkoli | Raciborski Rynek Nieruchomości | Noworodki | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Patrol24 | PGL DOM | Polityka dotycząca Plików Cookies czyli tzw "ciasteczek" | PRD | Raciborska Telewizja Kablowa | Rafako | Regulamin | SM Nowoczesna | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Szpital Rejonowy | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie | Zwierzęta
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.naszraciborz.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij