Nasz Racibórz - Raciborski Portal Informacyjny i bezpłatny tygodnik drukowany. Wiadomości z Raciborza, aktualności, telewizja regionalna, ogłoszenia, baza firm, kultura, sport, biznes, zdrowie, noworodki i nieruchomości.

Dzisiaj jest: środa, 26 kwietnia 2017 r.
Aktualności
Region:
Aktualności » 25 kwietnia 2017, godz. 22:42 » » komentarzy: 3

Rada Powiatu zdecydowała - Walentyna z Batorego i Karol z Opawskiej do prokuratury

Rada Powiatu zdecydowała - Walentyna z Batorego i Karol z Opawskiej do prokuratury - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Raciborska Prokuratura Rejonowa otrzyma z powiatu pisma, jakie kierowano do Śląskiego Narodowego Funduszu Zdrowia w sprawie rzekomych nieprawidłowości przy prywatyzacji radiologii. Co do jednego na pewno wiadomo, że ktoś podszył się pod działające w szpitalu związki zawodowego. Istnieje podejrzenie, że ktoś podszył się pod Walentynę z Batorego i Karola z Opawskiej. 

Więcej »
Aktualności » 25 kwietnia 2017, godz. 21:49 » » komentarzy: 8

W Kornicach zapaliła się ciężarówka. Pożar uszkodził sąsiedni dom

W Kornicach zapaliła się ciężarówka. Pożar uszkodził sąsiedni dom - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Pietrowice Wielkie:

Do zdarzenia doszło około godz. 20.15 na ul. Spółdzielczej, w sąsiedztwie Eko-Okien. Ciężarówka wiozła opakowania tekturowe. Przy skręce w stronę zakładu pod silnikiem ciągnika renault nagle pojawił się ogień. Kierowca próbował ugasić pożar, ale płomienie szybko opanowały kabinę. Na miejsce wezwano OSP Kornice i Pietrowice Wielkie oraz ciężki wóz bojowy z Raciborza. Strażacy ugasili płomienie, zapobiegając pożarowi całego pojazdu. Temperatura była jednak tak duża, że uszkodziła okna w sąsiednim domu. Przyczyna pożaru nie jest znana.

Więcej »
Aktualności » 25 kwietnia 2017, godz. 21:23 » (greh) » komentarzy: 0

Spotkanie z historykiem i dziennikarzem Wojciechem Kempą

Spotkanie z historykiem i dziennikarzem Wojciechem Kempą - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

We wtorkowe popołudnie, w Domu Katechetycznym przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Raciborzu odbyło się spotkanie z historykiem, dziennikarzem a ostatnio korespondentem wojennym Wojciechem Kempą (za zdj. z lewej). Zaproszony gość jest autorem trzytomowej monografii o Armii Krajowej w Okręgu Śląskim. Jego opracowanie bez wątpienia staje się fundamentalnym krokiem w kierunku uznania prawdy na temat Armii Krajowej na Śląsku, szczególnie, że temat konspiracji wojskowej na Górnym Śląski przez lata był na marginesie, przez co narosło wokół niego wiele mitów, a nawet kłamstw. Spotkanie zogranizowane zostało przez Ruch Narodowy Okręgu Rybnickiego, wspólnie z Klubem Gazety Polskiej w Raciborzu.

Więcej »
Aktualności » 25 kwietnia 2017, godz. 13:11 » » komentarzy: 80

Dariusz Ronin: Warszawa ma aferę reprywatyzacyjną a Racibórz ma śmieciową aferę prywatyzacyjną

Dariusz Ronin: Warszawa ma aferę reprywatyzacyjną a Racibórz ma śmieciową aferę prywatyzacyjną - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz: Kontakty raciborskich władz miasta z firmą Empol z Tylmanowej są niejasne, ale brak na razie powodów, by zainteresować nią organy ścigania. Te natomiast badają już wątki związane z Limanową. Dziś odbyła się konferencja prasowa Dariusza Ronina, inicjatora referendum w sprawie odwołania prezydenta Mirosława Lenka, oraz posła Kukiz'15 prof. Józefa Brynkusa. Ronin bada aktualnie raciborskie interesy Empolu, Brynkus - limanowskie. Obaj zachęcają raciborzan, by przyglądali się sprawie, bo to będzie miało wpływ na opłaty za śmieci. Już teraz uważają, że osiagnęli sukces, bo prezydent Raciborza wycofał się ze sprzedaży składowiska odpadów. Więcej »
Reklama
Reklama
Aktualności » 25 kwietnia 2017, godz. 12:35 » Meteo Project » komentarzy: 25

Czy grozi nam powódź? Meteo Project kreśli scenariusz

Czy grozi nam powódź? Meteo Project kreśli scenariusz - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Region:

Niż Genueński, który będzie się przemieszczał z basenu Morza Śródziemnego w kierunku Polski torem Vb według klasyfikacji Wilhelma Jakoba Van Bebbera, będzie przyczyną intensywnych opadów deszczu w dorzeczu górnej Odry. W związku z tym w dniach 26-28 kwietnia w województwie śląskim spodziewane są intensywne opady deszczu, powodujące gwałtowne wzrosty stanów wody. Niż, o którym mowa, spowodował na przestrzeni lat wiele licznych, a także katastrofalnych w skutkach powodzi w dorzeczu górnej i środkowej Odry. Przykładem tego są powodzie 1997 oraz 2010. Tym razem sytuacja nie będzie aż tak dramatyczna jak sprzed lat.

Więcej »
Zmarł Paweł Barcz, znany w regionie hodowca gołębi pocztowych - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Aktualności » 25 kwietnia 2017, godz. 12:27 » komentarzy: 0

Zmarł Paweł Barcz, znany w regionie hodowca gołębi pocztowych

Krzyżanowice:

W wieku 66 lat zmarł Paweł Barcz, członek Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych (od 1966 roku), wieloletni Prezes Oddziału Krzyżanowice PZHGP, jeden z najbardziej utytułowanych hodowców gołębi pocztowych, wielokrotny Mistrz Sekcji, Oddziału, Rejonu.

Więcej »
Niezawodny nos Irmy - pies służbowy wykrył narkotyki - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Aktualności » 25 kwietnia 2017, godz. 12:17 » ŚOSG » komentarzy: 0

Niezawodny nos Irmy - pies służbowy wykrył narkotyki

Region: Wczoraj na lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach dzięki psu służbowemu o imieniu Irma ujawnione zostały narkotyki. Więcej »
Aktualności » 25 kwietnia 2017, godz. 11:40 » Grzegorz Piszczan » komentarzy: 7

Raciborski PKS otrzymał specjalistyczny defibrylator

Raciborski PKS otrzymał specjalistyczny defibrylator - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz: Dziś w siedzibie raciborskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej odbyło się przekazanie władzom raciborskiej spółki defibrylatora. Władze powiatu raciborskiego zdecydowały się na zakup urządzenia, odpowiadając na inicjatywę, z którą wystąpili sami pracownicy PKS-u. Więcej »
Aktualności » 25 kwietnia 2017, godz. 09:14 » » komentarzy: 59

Lokal rozrywkowy na ul. Ludwika może stracić zezwolenie na sprzedaż alkoholu

Lokal rozrywkowy na ul. Ludwika może stracić zezwolenie na sprzedaż alkoholu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Z policji dotarło do magistratu pismo, z którego wynika, że zakłócenia porządku mają związek ze sprzedażą napojów alkoholowych w tym lokalu. 

Więcej »
Aktualności » 25 kwietnia 2017, godz. 08:54 » » komentarzy: 1

Florystyczne Mistrzostwa Regionów w Raciborzu

Florystyczne Mistrzostwa Regionów w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Impreza odbędzie się 17 czerwca na raciborskim zamku. Florysta tworzy dekoracje roślinne, od niewielkich kompozycji do rozwiązań przestrzennych, podnoszących estetykę otoczenia. Zajmuje się wizualną oprawą uroczystości i imprez oraz kompleksową dekoracją wnętrz, stosując rośliny ozdobne cięte i doniczkowe. 

Więcej »
Aktualności » 25 kwietnia 2017, godz. 08:44 » slaskie.pl » komentarzy: 12

Śląskie zaprezentuje ofertę inwestycyjną dla branży przemysłowej na targach Hannover Messe 2017 

Śląskie zaprezentuje ofertę inwestycyjną dla branży przemysłowej na targach Hannover Messe 2017  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Zagranica: Od 24 do 28 kwietnia województwo prezentować będzie ofertę inwestycyjną dla branży przemysłowej. Targi w Hanowerze należą do największych i najważniejszych na świecie imprez przemysłowych, podczas których promowane są nowe idee i nowinki branżowe. Towarzyszy im międzynarodowa wystawa innowacyjnych produktów i usług dla przemysłu. Więcej »
Aktualności » 25 kwietnia 2017, godz. 08:29 » UM Racibórz » komentarzy: 24

Śląski Oddział Straży Granicznej prosi o wsparcie zakupu nowego sztandaru

Śląski Oddział Straży Granicznej prosi o wsparcie zakupu nowego sztandaru - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz: Od tamtego roku nasz Oddział Straży Granicznej nie obsługuje już rejonu Śląska i Małopolski, ale koncentruje się na naszej, śląskiej ziemi. Straż chciałaby zaapelować do mieszkańców o wsparcie zakupu nowego sztandaru, który jeszcze bardziej będzie pieczętował związki tej ważnej, szanowanej i niezwykle potrzebnej instytucji ze Śląskiem i z Ziemią Raciborską. Więcej »
Państwowa Szkoła Muzyczna w Gimnazjum nr 5 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Aktualności » 25 kwietnia 2017, godz. 08:14 » UM Racibórz » komentarzy: 7

Państwowa Szkoła Muzyczna w Gimnazjum nr 5

Racibórz: W Urzędzie Miasta Racibórz spotkały się władze PWSZ i Państwowej Szkoły Muzycznej oraz prezydent Mirosław Lenk. Z ramienia PWSZ w spotkaniu uczestniczyli rektor prof. nadzw. dr hab. inż. arch. Ewa Stachura oraz kanclerz dr inż. arch. Janusz Faron. Szkołę muzyczną reprezentowali dyrektor PSM Piotr Pisarczyk i zastępca dyrektora Barbara Wałach. Z ramienia Urzędu Miasta, obok prezydenta Lenka, udział w spotkaniu wziął naczelnik Wydziału WEKiS Robert Myśliwy. Więcej »
Rada Seniorów ma nowego przewodniczącego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Aktualności » 25 kwietnia 2017, godz. 08:06 » UM Racibórz » komentarzy: 1

Rada Seniorów ma nowego przewodniczącego

Racibórz: 10 kwietnia stanowisko Przewodniczącego Rady Seniorów objął Andrzej Drozd. Dotychczas stanowisko to piastował Krystian Pietrzykowski, który jednak zrezygnował z pełnienia funkcji, nadal jednak będzie brał udział w pracach rady. Andrzej Drozd pełnił już funkcję Przewodniczącego Rady Seniorów w I Kadencji Rady. Więcej »
Aktualności » 25 kwietnia 2017, godz. 07:53 » RCK » komentarzy: 4

Koncerty na przystani kajakowej na otwarcie sezonu plażowego

Koncerty na przystani kajakowej na otwarcie sezonu plażowego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz: 1 maja w Raciborzu zainaugurowany zostanie raciborski sezon plażowy. Z tej okazji Raciborskie Centrum Kultury przygotowało program artystyczny. Więcej »
Partnerzy portalu
 • Dentica 24
 • ostrog.net
 • Szpital Rejonowy w Raciborzu
 • Spółdzielnia Mieszkaniowa
 • Villa Rubinstein
 • Apteka w sieci
 • PGL DOM Sp. z o.o.
 • PWSZ w Raciborzu
 • Zajazd Biskupi
 • Kampka
 • Margomedia - studio graficzne, projektowanie stron internetowych, reklama, druk
 • Ciepły dom
 • USG Ostrowicz
Numery archiwalne
Pokaż listę wszystkich numerów »
Numer archiwalny Naszraciborz 16 2017 [427]
Naszraciborz 16 2017 [427]
dodano: 21.04.2017
Numer archiwalny Naszraciborz 15 2017 [426]
Naszraciborz 15 2017 [426]
dodano: 14.04.2017
Numer archiwalny Naszraciborz 14 2017 [425]
Naszraciborz 14 2017 [425]
dodano: 10.04.2017
Numer archiwalny Naszraciborz 13 2017 [424]
Naszraciborz 13 2017 [424]
dodano: 31.03.2017
Pogoda
Pogoda Racibórz z serwisu
Partnerzy portalu
Komentarze
Rada Powiatu zdecydowała - Walentyna z Batorego i Karol z Opawskiej do prokuratury - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Rada Powiatu zdecydowała - Walentyna z Batorego i Karol z Opawskiej do prokuratury 3
Jedne oświetlimy, inne zakopiemy – o raciborskich zabytkach na komisjach rady miasta 40
W Kornicach zapaliła się ciężarówka. Pożar uszkodził sąsiedni dom 8
Dariusz Ronin: Warszawa ma aferę reprywatyzacyjną a Racibórz ma śmieciową aferę prywatyzacyjną 80
Śląski Oddział Straży Granicznej prosi o wsparcie zakupu nowego sztandaru 24
Czy grozi nam powódź? Meteo Project kreśli scenariusz 25
Państwowa Szkoła Muzyczna w Gimnazjum nr 5 7
Raciborski PKS otrzymał specjalistyczny defibrylator 7
Florystyczne Mistrzostwa Regionów w Raciborzu 1
Lokal rozrywkowy na ul. Ludwika może stracić zezwolenie na sprzedaż alkoholu 59
Golec uOrkiestra gwiazdą pietrowickiej Eko Wystawy 8
Koncerty na przystani kajakowej na otwarcie sezonu plażowego 4
Ośrodek Szkolenia Zawodowego Rafako zaprasza na dzień otwarty 13
Prezydent Lenk ujawnił, gdzie Empol chce budować spalarnię odpadów. To działka blisko osiedla mieszkaniowego na Ostrogu 214
Ludzie spać nie mogą, Biedronka bije się w pierś, a komendant sprawdzi postępowanie swoich podwładnych 114
Śląskie zaprezentuje ofertę inwestycyjną dla branży przemysłowej na targach Hannover Messe 2017  12
Starosta raciborski Ryszard Winiarski wydał oświadczenie w związku z aktem oskarżenia o składanie fałszywych zeznań 118
Rada Seniorów ma nowego przewodniczącego 1
Astra uderzyła w drzewo na trasie Bojanów-Krzanowice 22
Jajko niespodzianka z... amfetaminą 12
Najnowsze oferty
Zobacz wszystkie
Ogłoszenia
Pokaż wszystkie »
Racibórz i okolice kupimy twoje auto tel.690-993-034 każde osobowe,dostawcze płacimy najwięcej 24/h
Praca dla kobiet Kravare Czechy
Meble na wymiar i zabudowy solidnie i na raty
Sprzedam narożnik Ikea
Skup samochodów za gotówkę do 10 tys. zł - również złomowanie do 700 złotych za tonę tel 664 087 328
Racibórz: Kupię każde auto bez wyjątku - Złomowanie, najlepsze ceny. Tel.: 692 191 585
Pracownia krawiecka poszukuje
Wynajmę lokal handlowy
Da Grasso Racibórz zatrudni kelnerkę
Racibórz i okolice kupimy każde auto Tel.690 993 034 złomujemy legalnie płacimy najwięcej gotówką
Usługi ogrodnicze - Garden Service
Pracownik produkcji spożywczej (kurczaki)
Sklep z dewocjonaliami SPES
Pakowanie towaru pod zamówienia
Zamienię mieszkanie
Sklep mięsny
Instalacje grzewcze i sanitarne
Szybka Pożyczka na majówkę - oferty pozabankowe!
Specjalistyczna praktyka stomatologiczna
Skup aut - Złomowanie Najwyższe ceny w Raciborzu Tel. 692 191 585 Zadzwoń po darmową wycenę już dziś
Meble na zamówienie Sebi - kuchnie, szafy, komody!
Skup samochodów tel.888 10 20 80 osobowe,dostawcze każdy stan oraz marka płacimy najwięcej całodobow
Auto Skup! 500 760 425 Non Stop! 24/7 Sprawdź nasze ceny!
Racibórz i okolice kupimy twoje auto tel.690 993 034 każde osobowe,dostawcze płacimy najwięcej 24/h
Auto-skup tel.530 312 312 legalne złomowanie kasacja samochodów osobowe,dostawcze każdy stan gotówka
Ładowacz odpadów komunalnych
Pracownik fizyczny - zbiór malin
Auto Skup! 570 500 505 Non Stop! Max ceny!
Pracownik działu wysyłkowego
Do wynajęcia kawalerka
Dla zadłużonych! Pożyczki dla zadłużonych w BIK, KRD
Racibórz i okolice kupimy twoje auto tel.690 993 034 każde osobowe,dostawcze płacimy najwięcej 24/h
Skup samochodów, tel.: 888 10 20 80 kasacja złomowanie legalne-koncesja płacimy najwięcej całodobowo
Warsztat do wynajęcia posiadam
Dam pracę
Remont, budowa
Auto Skup tel.: 500 760 425 Kupię każde auto!
Pracownik supermarketu/pracownik magazynu
Pracownik linii produkcyjnej (owoce i warzywa)
Skup aut Złomowanie, Racibórz 697 459 184 Najwyższe ceny, Dziś dzwonisz - Dziś sprzedajesz! 24H/7D
Tygodnik Nasz Racibórz
największy regularny nakład w powiecie raciborskim.
Co piątek w ponad stu punktach i największych zakładach pracy 10-13 tysięcy egzemplarzy gazety!
Kliknij i Czytaj wydanie cyfrowe »
Zobacz nowy numer Raciborskiego Rynku ZdrowiaZobacz nowy numer Raciborskiego Rynku ZdrowiaZobacz także co nowego w dziale Zdrowie i styl życia
Kalendarz
«
Kwiecień 2017
»
PoWtŚrCzPtSoNd
1
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
2
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
3
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
4
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
5
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
6
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
7
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
8
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
9
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
10
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
11
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
12
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
13
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
14
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
15
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
16
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
17
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
18
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
19
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
20
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
21
 • Szybcy i wściekli 8 w kinie Bałtyk
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
22
 • Szybcy i wściekli 8 w kinie Bałtyk
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
23
 • Szybcy i wściekli 8 w kinie Bałtyk
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
24
 • Nawigator tygodniowy – sprawdź, co zaplanowano na najbliższe dni
 • Od poniedziałku potrwa Europejski Tydzień Szczepień
 • Szybcy i wściekli 8 w kinie Bałtyk
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
25
 • Nawigator tygodniowy – sprawdź, co zaplanowano na najbliższe dni
 • Od poniedziałku potrwa Europejski Tydzień Szczepień
 • Szybcy i wściekli 8 w kinie Bałtyk
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Pomoc w wypełnianiu formularza PIT dla darczyńców Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
26
 • Nawigator tygodniowy – sprawdź, co zaplanowano na najbliższe dni
 • Krzanowice zapraszają na spotkanie z Evą Tvrdą
 • KALEJDOSKOP form i barw – wystawa Mirosława Wyciska w Galerii OBOK
 • Od poniedziałku potrwa Europejski Tydzień Szczepień
 • Szybcy i wściekli 8 w kinie Bałtyk
 • Życiowe decyzje - życiowe wybory - Powiatowy Turniej Szkół Gimnazjalnych
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
27
 • Finisaż Damiana Pietrka na Końcu Świata i Herbatka Pana Radka
 • Nawigator tygodniowy – sprawdź, co zaplanowano na najbliższe dni
 • W hołdzie JPII - koncert w Raciborzu
 • Od poniedziałku potrwa Europejski Tydzień Szczepień
 • Mr. Gaga - DKF Puls zaprasza na seans
 • Szybcy i wściekli 8 w kinie Bałtyk
 • Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na koncert wielkanocny w hołdzie św. Papieżowi Janowi Pawłowi II
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
28
 • Noc w Starym Opactwie w Rudach - organizatorzy przygotowali wiele nowości
 • Nawigator tygodniowy – sprawdź, co zaplanowano na najbliższe dni
 • Szybcy i wściekli 8 w kinie Bałtyk
 • Pan Żaba w kinie Bałtyk
 • Gala MMA VFCL4 w Raciborzu coraz bliżej
 • Od poniedziałku potrwa Europejski Tydzień Szczepień
 • Uruchomiono nowe punkty sprzedaży biletów na galę MMA
 • Już wkrótce w Raciborzu odbędzie się Gala MMA
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Warsztaty teatralne z raciborzanką, Orianą Soiką w Kuźni Raciborskiej
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
29
 • Noc w Starym Opactwie w Rudach - organizatorzy przygotowali wiele nowości
 • Nawigator tygodniowy – sprawdź, co zaplanowano na najbliższe dni
 • Szybcy i wściekli 8 w kinie Bałtyk
 • Pan Żaba w kinie Bałtyk
 • Od poniedziałku potrwa Europejski Tydzień Szczepień
 • Majówka z wąskotorówką. Przejazd historyczny i czytanie bajek
 • Rozpocznij sezon rowerowy z gminą Krzyżanowice - weź udział w Wiosennym Rajdzie Rowerowym
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Warsztaty teatralne z raciborzanką, Orianą Soiką w Kuźni Raciborskiej
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
30
 • Noc w Starym Opactwie w Rudach - organizatorzy przygotowali wiele nowości
 • Nawigator tygodniowy – sprawdź, co zaplanowano na najbliższe dni
 • Szybcy i wściekli 8 w kinie Bałtyk
 • Pan Żaba w kinie Bałtyk
 • Od poniedziałku potrwa Europejski Tydzień Szczepień
 • Pomóżmy Kewinowi wygrać mecz jego życia!
 • Warsztaty teatralne z raciborzanką, Orianą Soiką w Kuźni Raciborskiej
 • XI międzynarodowy półmaraton w Kietrzu. Zgłoś swój udział już dziś!
 • Zapowiedzi wydarzeń w Diecezji Opolskiej
Noworodki
Pokaż wszystkie »
Zuzia Kowol
28 marca 2017, godz. 12:31
Zuzia Kowol
17 marca Pogrzebień zyskał nową mieszkankę - jest nią Zuzia, córeczka Dominiki i Rafała. W chwili narodzin dziewczynka ważyła 3360 g i mierzyła 55 cm.
zobacz więcej »
Ankieta
Którą partię aktualnie popierasz?
PiS
PO
Nowoczesna
Kukiz
SLD
PSL
inna
Najciekawsze filmy
Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Subskrybuj nasz newsletter!

Akronis | Aktualności | Biznes | Co to jest konto prenumeratora? | Drukarnia NaszRaciborz.pl | Ekologia | Felietony | Filmy | Baza firm | Foto na płótnie | Głubczyce | Gotowanie | Grud | Historia | Kącik dietetyka | Kontakt i reklama | Książki | Kultura i edukacja | Metamorfozy | Moda & uroda | Motoryzacja | Nabór do przedszkoli | Raciborski Rynek Nieruchomości | Noworodki | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Patrol24 | PGL DOM | Polityka dotycząca Plików Cookies czyli tzw "ciasteczek" | PRD | Raciborska Telewizja Kablowa | Rafako | Regulamin | SM Nowoczesna | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Szpital Rejonowy | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie | Zwierzęta
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.naszraciborz.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij