Sport10 czerwca 201816:49

Bez niespodzianki przy Łąkowej. Juniorzy Górek Śląskich z mistrzostwem

Bez niespodzianki przy Łąkowej. Juniorzy Górek Śląskich z mistrzostwem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

Przy Łąkowej mierzyły się dziś zespoły juniorów Rafako i Górek Śląskich. Choć wynik 1:1 do przerwy mógł dawać nadzieję na niespodziankę, to obyło się bez niej. Rafako co prawda wyszło w drugiej części na prowadzenie, lecz to zostało szybko zniwelowane przez podopiecznych Michała Brachmańskiego, którzy w końcowej fazie spotkania całkowicie zdominowali graczy gospodarzy, zdobywając kolejne bramki. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Ostatecznie spotkanie to zakończyło się wygraną Górek Śląskich 2:4 i zdobyciem tytułu mistrzowskiego przez tę drużynę. Wygrana Górek mogła być zdecydowanie wyższa, lecz w pierwszej połowie bramkarz Rafako kilkukrotnie ratował zespół z opresji.

KS Rafako Racibórz – LKS Górki Śląskie 2:4 (1:1)

0:1 Dawid Szulik 3’
1:1 Kamil Gawlik 7’
2:1 Kamil Gawlik 54’
2:2 Dawid Szulik 61’
2:3 Sebastian Flut
2:4 Fabian Tebel 80’

KS Rafako Racibórz: Grzegorz Kaczorowski – Arkadiusz Nowak, Marcin Kramarczyk (kpt.), Paweł Sładek, Mateusz Mroczek, Michał Masłakow, Kamil Kalinowski, Olaf Ziemkiewicz, Filip Brzostek, Kamil Gawlik (70. Damian Russok), Tomasz Cynar