Sport17 kwietnia 201622:06

Dwa oblicza Ikara. Strzały z dystansu sposobem na kuźniańską Stal

Dwa oblicza Ikara. Strzały z dystansu sposobem na kuźniańską Stal - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

Raciborski Ikar zaprezentował w niedzielnym meczu dwa oblicza. W pierwszej połowie to zdecydowanie słabsze. Zespół Tomasza Trzęsińskiego wyszedł co prawda na prowadzenie 1:0 po bramce Dawida Migusa, lecz ilość sytuacji którą stworzył pozwalała na zdobycie większej ilości bramek. Niestety, gracze gospodarzy zamiast decydować się na strzały z dystansu chcieli wjechać do bramki Stali. Druga połowa to zdecydowana odmiana in plus. Zespół z Raciborza zaczął strzelać z dystansu, co zdecydowanie zaskoczyło przyjezdnych. Pięknymi trafieniami popisali się Kacper Jaromin oraz Tomasz Tiebler.

UKS Ikar Racibórz - KS Stal Kuźnia Raciborska 3:0 (1:0)

1:0 Dawid Migus 23'
2:0 Kacper Jaromin 54'
3:0 Tomasz Tiebler 55'

Żółte kartki: Aleksander Lach, Arkadiusz Gajda (KS Stal Kuźnia)

UKS Ikar Racibórz: Kamil Drdzeń (75. Michał Gawliczek) - Kacper Jaromin (65. Michał Jaroszek), Michał Rycka (70. Mikołaj Płaczek), Kamil Koczor, Dawid Migus, Tomasz Tiebler, Mateusz Płaczek, Maksymilian Frydrych, Mateusz Trzęsiński (kpt.), Maciej Pendzich (65. Simon Grzegorczyk), Nataniel Wybraniec
Trener: Tomasz Trzęśiński

KS Stal Kuźnia Raciborska: Michał Macha - Mateusz Jaworski, Dawid Wramba, Adam Szczypka (kpt.), Adrian Masłowski, Sebastian Dąbrowski, Łukasz Czerny (50. Arkadiusz Gajda), Aleksander Lach, Marcin Cyburt, Bogusław Sobek, Krzysztof Szabałowski
Trener: Łukasz Żak

Spotkanie sędziowali: Przemysław Warło (sędzia główny); Dariusz Podlasek, Paweł Front (asystenci)

Autor: Grzegorz Piszczan, gpiszczan@naszraciborz.pl