Sport25 marca 201813:42

Przypadkowe gole przyczyną porażki juniorów Tworkowa

Przypadkowe gole przyczyną porażki juniorów Tworkowa - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

Dziś w Tworkowie rozegrana została pierwsza kolejka III wojewódzkiej ligi juniorów. Ekipa Piotra Muchy podejmowała zespół MKS-u Żory. Początek meczu nie ułożył się dobrze dla gospodarzy, gdyż już na samym początku stracili bramkę. Choć w kolejnych minutach próbowali podchodzić pod bramkę rywala, to dobra obrona gości powodowała narastanie frustracji w szeregach gospodarzy. Ci zamiast skupić się na grze, z każdą kolejną minutą skupiali się na sędziowaniu i ogólnych pretensjach do kolegów z drużyny.

Choć wydawało się, że wszystko jednak potoczy się po myśli gospodarzy, gdyż przed końcem pierwszej połowy udało im się doprowadzić do wyrównania, to w drugiej części meczu wzajemne pretensje znów wzięły górę. Ekipa Tworkowa w drugiej połowie dość szybko wyszła na prowadzenie, lecz to podziałało motywująco na gości. Wpierw doprowadzili do wyrównania, by później zdobyć jeszcze dwa gole. Przy trzech bramkach znaczny udział miał golkiper Tworkowa, który spóźnił się z interwencją, lub… nie podejmował jej wcale. Choć miejscowi robili co mogli, to losów meczu nie odwrócili. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:4. Pierwsze koty za płoty, teraz może być już tylko lepiej.

LKS 05 Tworków – MKS Żory 2:4 (1:1)

Bramki dla Tworkowa: Kamil Pawlik (24’), Patryk Krmasek (45’)
Bramki dla Żor: Łukasz Sztachelek (6’), Bartosz Szyjer (56’), Dawid Tarasiewicz (72’), Wojciech Wyżgoł (80’+2’)

Żółte kartki: Piotr Gołąbek, Artur Leśniak (LKS Tworków); Dawid Tarasiewicz, Bartosz Szyjer (MKS Żory)

LKS 05 Tworków: Wojtek Zygar – Patryk Popela, Kamil Bugla, Jakub Klimaszka, Paweł Gaida, Artur Leśniak (kpt.), Damian Krzyżok (60. Łukasz Paskuda), Kamil Pawlik (57. Dawid Pawela), Piotr Gołąbek, Patryk Krmasek (62. Paweł Grud), Szymon Kamczyk
Rezerwowi: Mateusz Graca, Kacper Mrozek, Szymon Wojtaszek, Dawid Zygar
Trener: Piotr Mucha
Kierownik drużyny: Rajmund Piszczan

MKS Żory: Patryk Muszyński – Kamil Frączek, Konrad Nagórny, Bartosz Tomporowski, Dawid Zawierucha (55. Jakub Sosna), Jakub Dyrda, Łukasz Sztachelek, Kamil Toman (50. Bartosz Szyjer), Daniel Młynarski (65. Damian Podleśny), Szymon Drabik (50. Wojciech Wyżgoł), Dawid Tarasiewicz (kpt.)
Trener: Damian Siedlok

Spotkanie sędziowali: Michał Bednarz (sędzia główny), Marcin Szymiczek, Stanisław Wieczorek (asystenci)