Sport24 listopada 201509:04

Międzynarodowe starty zapaśników Dębu na zakończenie tegorocznego sezonu

Międzynarodowe starty zapaśników Dębu na zakończenie tegorocznego sezonu  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Zagranica:

Członkowie Kadry Narodowej Juniorów Patryk Ołenczyn w kat. 66 kg i Mateusz Kampik - 74 kg wywalczyli I miejsca w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym Juniorów „Olympic hopes Cup”, który odbył się w Koszycach (Słowacja) w dniach 14-15 listopada.

W Namysłowie z kolei, w Międzynarodowym Turnieju, który odbył się 13-14 listopada, Patryk Gołuchowski w kat. 58 kg oraz Remigiusz Waśkowski w 69 kg zajęli III miejsca. W grupie kadetów Pater Dawid w kat. 63 kg był X, a Szymon Jakubczyk XIII.

W silnie obsadzonym Międzynarodowym Turnieju, który odbywa się każdego roku w Kraśniku, brało udział czterech zawodników Dębu.

Najlepiej powalczył Patryk Ołenczyn w kat. 60 kg zajmując II miejsce, ulegając minimalnie na punkty reprezentantowi Ukrainy. Patryk Gołuchowski w kat. 55 kg był V, a Remigiusz Waśkowski i Szymon Jakubczyk zajęli dalsze miejsca.

W uznaniu za osiągane wyniki sportowe Zarząd PZZ w Warszawie przyznał klubowi organizację przyszłorocznych Międzynarodowych Mistrzostw Polski Kadetów i Juniorów, które odbędą się 20-22.05.2016 w Rudniku.

Autor: Materiał nadesłany,