Sport6 października 201508:49

Podopieczni trenera Tomasza Jabłonki na Mistrzostwach Śląska ALMMA w Świętochłowicach

Podopieczni trenera Tomasza Jabłonki na Mistrzostwach Śląska ALMMA w Świętochłowicach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

3 października zawodnicy Klubu Sportowego Łamator Racibórz oraz Spartan Knurów, których trenerem jest Tomasz Jabłonka, wystartowali w Mistrzostwach Śląska ALMMA w Świętochłowicach. Sportowcy wystartowali w kilku konkurencjach, a wyniki, jakie osiągnęli pokazują, iż są w świetnej formie.

Adam Witkowski ze Spartana zdobył złoty medal w kat. 61 kg NoGi BJJ. Bez problemu rozprawił się z rywalami z wyższej kategorii wagowej i zdobył złoty medal w kat. 66 kg oraz kolejne złoto po trzech zwycięskich pojedynkach w formule MMA pierwszy krok 61 kg. Jego klubowi koledzy zdobyli srebrne medale - Zygmunt Kulczyna w MMA senior ograniczona formuła 77 kg oraz Marcin Maziarz 93 kg BJJ NoGi.

Łamatorzy startowali w konkurencji BJJ NoGi i zdobyli następujące medale:
- Kuba Heller startując w zaawansowanej kategorii 93 kg zdobył złoty medal oraz srebrny w +93 kg,
- Denis Piekaruś wywalczył złoty medal w grupie początkującej. Poza strefą medalową znaleźli się po dobrych walkach Patryk Krauwurst oraz debiutujący w zawodach Paweł Zaniewicz. Gościem specjalnym na świętochłowickich zawodach był zawodnik KSW Marcin Różalski, który dekorował zwycięzców poszczególnych kategorii.