Płomień Kobyla wciąż niepokonany

Płomień Kobyla wciąż niepokonany - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Kornowac:

Siódmy mecz i siódme zwyciestwo - tym razem lider I grupy B klasy, Płomień Kobyla, nie miał problemów z pokonaniem zajmującego czwarte miejsce LKS-u Dzimierz. Strzelanie rozpoczął tuż po pierwszym gwizdku sędziego Kamil Szałkowski, który w drugiej połowie zdobył jeszcze dwa gole i skompletował hat-tricka. W 10. minucie po golach Patryka Pytlika i Tomasza Wojaka było 2:1 i jak później się okazało, bramka kontaktowa strzelona przez gości była jedynym ich trafieniem tego dnia. Pojedynek ostatecznie zakończył się wynikiem 7:1.

LKS Płomień Kobyla - LKS Dzimierz 7:1 (4:1)