Sport18 maja 201521:45

Strzelanina przy Kasprowicza. Pietrowicki Start na kolanach

Strzelanina przy Kasprowicza. Pietrowicki Start na kolanach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

W VI kolejce ligi orlików raciborska Unia podejmowała zespół Startu Pietrowice. Gracze gospodarzy od początku meczu ruszyli do ataku. Już w 4. minucie wyszli na prowadzenie. Wraz z upływem kolejnych minut padały kolejne bramki dla gospodarzy. Ekipa gości starała się jak mogła, by umieścić piłkę w siatce, lecz jedyne co udało jej się osiągnąć to groźne kontry Unii. Na przerwę oba zespoły schodziły przy wyniku 5:0. Druga część meczu to dalsze trafienia gospodarzy. Przyjezdnym udało się trafić dopiero w końcówce. Na uznanie zasługuje Kacper Masiak, gracz gospodarzy, zdobywca sześciu bramek.

KS Unia Racibórz - LKS Start Pietrowice Wielkie 11:2 (5:0)

Bramki

Dla Unii: Kacper Masiak 6, Wiktor Kampka 3, Michał Błaszczuk, Jarosław Lechoszest
Dla Startu: Rafał Klobuczek, Filip Posmyk

Składy

KS Unia Racibórz: Filip Jurecki - Michał Błaszczuk, Kamil Franica, Kacper Masiak, Wiktor Kampka, Filip Kiełkowski, Jarosław Lechoszest
Rezerwa: Xavier Widera
Trener: Dariusz Binek

LKS Start Pietrowice Wielkie: Dominik Wawrzynek - Szymon Fleger, Kacper Florian, Mateusz Majcherek, Filip Posmyk, Maksymilain Stiebler, Rafał Klobuczek
Rezerwa: Jakub Ziemkiewicz, Mateusz Jegliczka, Dawid Gorczowski
Trener: Robert Antczak

Spotkanie sędziował: Sebastian Stopa