Sport14 czerwca 200921:39

Wyniki i tabela XXIX kolejki A klasy

Wyniki i tabela XXIX kolejki A klasy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

Gosław Jedłownik znów wygrał swoje spotkanie dzięki wytrzymałości. Rafako szybko doszło do siebie po czwartkowej porażce i pewnie wygrywa z Nową Wsią. Górki w dziesiątkę poradziło sobie z Rzuchowem.

LKS Tworków u siebie notuje świetną passę. Tym razem podopieczni Krzysztofa Popławskiego wygrali z walczącymi o utrzymanie Chałupkami, które przez tą porażkę wróciły na ostatnie miejsce w tabeli.
LKS Tworków 4 – 0 LKS Chałupki

Lyski wykorzystały problemy Rud ze składem, którzy w większości pozostali na festynie we własnej miejscowości i w okrojonym składzie przyjechali do Lysek. To zwycięstwo przedłuża nadzieje tego zespołu na pozostanie w A klasie.
LKS Lyski 1 – 0 LKS Buk Rudy

Krzanowice na boisku w Ocicach przez niemal całe spotkanie kontrolowały przebieg spotkania. Bramki Mazura, Kozickiego oraz Pieczarka.
LKS Ocice Racibórz 1 – 3 KS 05 Krzanowice

Zaledwie jedna bramka wystarczyła Samborowicom do zwycięstwa na wyjeździe. Turza Śląska próbowała walczyć do końca, lecz się nie udało.
LKS Unia Turza Śląska 0 – 1 LKS Samborowice

Kornowac nie potrafi wygrać już czwartego spotkania przed własną publicznością. Szybko strzelona bramka przez Gaszowice pozwoliła w miarę kontrolować przebieg meczu, choć Kornowac starał się, doprowadził do wyrównania i zepchnął Dąb do defensywy. Mimo to po jednej z kontr gości na piętnaście minut przed końcem spotkania Gaszowice znów wyszły na prowadzenie i nie oddały go już do końca. Bramki dla Gaszowic strzelali Bąk oraz Strączyk, dla Kornowaca Leszek Gatnar.
KS Kornowac 1 – 2 LKS Dąb Gaszowice

Rafako Racibórz po wysokiej porażce na Estadio Rafako szybko podniosło się z kolan i strzeliło Nowej Wsi sześć bramek, choć podopieczni Wojciecha Maksymczaka znów się trochę rozluźnili i w końcówce i stracili dwie bramki.
LKS Czarni Nowa Wieś 2 – 6 KS Rafako Racibórz

Krzyżkowice ku zaskoczeniu kibiców zgromadzonych w Jedłowniku prowadziły długo 1 – 0 po bramce Błaszczoka. Do przerwy utrzymał się wynik 1 – 1, a po przerwie, jak nam powiedział trener Goralczyk, jego podopieczni opadli z sił, co wykorzystał wybiegany zespół Gosława.
KS Gosław Jedłownik 5 – 1 LKS Naprzód Krzyżkowice

Strzelec Rzuchów miał przez większość meczu przewagę jednego zawodnika, ale nie potrafił tego do końca wykorzystać. Strzelec zdołał zdobyć tylko trzy bramki, których autorami byli Malcharczyk x2 oraz Brodziński.
LKS Strzelec Rzuchów 3 – 4 LKS Górki Śląskie