Sport27 sierpnia 201423:31

IV liga: Pierwsze zwycięstwo Unii

IV liga: Pierwsze zwycięstwo Unii - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

W ramach 4. kolejki rozgrywek IV ligi Unia Racibórz podejmowała u siebie drużynę TS Czarni-Góral Żywiec. Podopieczni Jana Wosia świetnie weszli w mecz, bo już w 4. minucie bramkarza gości pokonał Mateusz Grzesik. W ciągu całej pierwszej połowy gospodarze mieli kilka wyśmienitych okazji na zdobycie kolejnych bramek, mimo to na przerwę schodzili przegrywając 1:2. Co się nie udało w pierwszej połowie, wyszło w drugiej. Najpierw na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Łukasz Bawoł, do siatki trafili również Łukasz Ploch i Mateusz Goral. Rozmiar porażki zmniejszył Grzegorz Szymoński, strzelec dwóch wcześniejszych goli, wykorzystując rzut karny w doliczonym czasie gry.

KS Unia Racibórz - TS Czarni-Góral Żywiec 5:3 (1:2)

5:3 Grzegorz Szymoński 90 2'

Żółte kartki: Robert Dominik, Łukasz Bawoł, Karol Bochenek (Unia), Grzegorz Szymański, Sebastian Białas (Czarni-Góral)

KS Unia Racibórz: Przemysław Cieśla - Jiri Barcal, Mateusz Grzesik(82. Kamil Knura), Karol Bochenek, Dawid Słysz (46. Damian Gawryluk), Robert Dominik, Rafał Chałupiński(89. Mateusz Goral), Patryk Podstawka (kpt.), Marek Prusicki (86. Rafał Fojcik), Łukasz Ploch, Łukasz Bawoł
Zawodnicy rezerwowi: Łukasz Witt, Jarosław Rachwalski, Piotr Sromek
Trener: Jan Woś

Sędziowali: Sebastian Balon (sędzia główny), Miłosz Bogdański, Mateusz Wolnik (asystenci) - KS Rybnik

Autor: Katarzyna Przypadło, kprzypadlo@naszraciborz.pl