I Turniej im. Zbigniewa Oszka za nami. Zwycięstwo piłkarzy z Częstochowy
Grupa A
1. Kadra podokregu Rybnik
2. KS Unia Racibórz
3. Mosir Jastrzębie
4. Centrum Odra Wodzisław Śl.
Rozgrywki grupowe:
1. Kadra podokręgu Rybnik - KS Unia Racibórz 1:0
2. Mosir Jastrzębie - Centrum Odra Wodzisław 0:3
3. Kadra podokręgu Rybnik - Mosir Jastrzębie 1:0
4. KS Unia Racibórz - Centrum Odra Wodzisław 1:1
5. Kadra podokręgu Rybnik - Centrum Odra Wodzisław 0:6
6. KS Unia Racibórz - Mosir Jastrzębie 1:6
Kolejność po rozgrywkach grupowych:
I. Centrum Odra Wodzisław 7 pkt awans
II. Kadra podokregu Rybnik 6 pkt awans
III. Mosir Jastrzębie 3pkt
IV. KS Unia Racibórz 1pkt
Grupa B
1. Kadra podokręgu Zabrze
2. Kadra podokręgu Częstochowa
3. Kadra podokręgu Katowice
4. Kadra podokręgu Żywiec
Rozgrywki grupowe:
1. Kadra podokręgu Zabrze - Kadra podokręgu Częstochowa 0:1
2. Kadra podokręgu Katowice - Kadra podokręgu Żywiec 9:0
3. Kadra podokręgu Zabrze - Kadra podokręgu Katowice 4:0
4. Kadra podokręgu Częstochowa - Kadra podokręgu Żywiec 6:0
5. Kadra podokręgu Zabrze - Kadra podokręgu Żywiec 4:0
6. Kadra podokręgu Częstochowa - Kadra podokręgu Katowice 4:0
Kolejność po rozgrywkach grupowych:
I. Kadra podokręgu Częstochowy 9 pkt awans
II. Kadra podokręgu Zabrze 6 pkt awans
III. Kadra podokręgu Katowic 3 pkt
IV. Kadra podokręgu Żywiec 0 pkt
Mecz o miejsce V:
Kadra podokręgu Katowice - Mosir Jastrzębie 3:1
Mecz o miejsce VII:
KS Unia Racibórz - Kadra podokręgu Żywiec 3:2
Runda półfinałowa:
A1-B2 Centrum Odra Wodzisław - Kadra podokręgu Zabrze 1:1 karne 3:2
A2-B1 Kadra podokregu Rybnik - Kadra podokręgu Częstochowa 0:5
Mecz o III miejsce:
Kadra podokręgu Rybnik - Kadra podokręgu Zabrze 0:6
Finał:
Kadra podokręgu Częstochowa - Centrum Odra Wodzisław 4:0
Klasyfikacja końcowa:
I. Kadra podokręgu Częstochowy
II. Centrum Odra Wodzisław
III. Kadra podokręgu Zabrze
IV. Kadra podokręgu Rybnik
V. Kadra podokręgu Katowic
VI. Mosir Jastrzębie
VII. KS Unia Racibórz
VIII. Kadra podokręgu Żywiec
Król strzelców: Kacper Gzieło - Kadra podokręgu Częstochowy
Najlepszy zawodnik: Maciej Kowalik - Kadra podokręgu Zabrze
Najlepszy bramkarz: Mateusz Tomala - Centrum Odra Wodzisław
Skład KS Unia Racibórz: Kamil Grycman, Kamil Socha, Adrian Kuczera, Klaudiusz Parusel, Dawid Wicinski, Mateusz Rajda, Paweł Żelazko,Paweł Witt, Nikolas Janik, Kamil Bialik
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany