Sport11 maja 201403:58

Dzięwięć bramek i pogrom w Krzyżanowicach

Dzięwięć bramek i pogrom w Krzyżanowicach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

Aż dziewięć bramek zobaczyli kibice zgromadzeni na stadionie w Krzyżanowicach, gdzie w ramach rozgrywek 25. kolejki spotkań klasy okręgowej miejscowy LKS zmierzył się z LKS-em Studzienna. Wynik otworzył w 6. minucie Adam Turkiewicz. Przyjezdni błyskawicznie wyrównali dzięki bramce Adriana Szymiczka. Jeszcze przed przerwą dwa gole zdobył Kamil Smal i na przerwę piłkarze z Krzyżanowic schodzili przy prowadzeniu 3:1. Również w drugiej połowie gospodarze nie dali szans Studziennej. Swoje trzecie trafienie zaliczył Smal, co pozwoliło mu skompletować hat-tricka. Na listę strzelców wpisali się również Mariusz Reguła i Adrian Studniczek. Krzyżanowice rozgromiły rywala 7:2, zdobywając trzy cenne punkty i oddalając się od miejsc spadkowych.

LKS Krzyżanowice - LKS Studzienna 7:2 (3:1)

Bramki: Kamil Smal 3, Mariusz Reguła 2, Adam Turkiewicz, Adrian Studniczek - Adrian Szymiczek, Franciszek Heflinger

Żółte kartki: Kamil Kubica, Grzegorz Wicha, Franciszek Heflinger, Andrzej Miensopust (Studzienna)

LKS Krzyżanowice: Krystian Rek - Krzysztof Marek (55. Arkadiusz Robenek), Patryk Krzysztoń, Robert Skoczykłoda, Krzysztof Krzyżok, Kamil Smal (77. Szymon Zuch), Mariusz Knopek, Artur Wramba (kpt., 75. Adrian Studniczek), Tomasz Reguła, Adam Turkiewicz (65. Przemysław Szewieczek), Mariusz Reguła
Zawodnicy rezerwowi: Maciej Wnęk, Adam Janik

LKS Studzienna: Paweł Jaskuła - Andrzej Miensopust, Adam Szatko, Norbert Lipicki, Robert Rzytki (55. Grzegorz Wicha), Adrian Szymiczek (kpt.), Mateusz Janik, Patryk Gurk, Franciszek Heflinger, Damian Grabowski (70. Dawid Bondaro), Kamil Kubica
Trener: Adam Kubica

Sędziowali: Patryk Jańta (sędzia główny), Dawid Griner, Bartosz Wróblewski (asystenci) - KS Katowice

Autor: Katarzyna Przypadło, kprzypadlo@naszraciborz.pl