Sport5 kwietnia 201421:36

A klasa: Krzanowice lepsze od Kornowaca

A klasa: Krzanowice lepsze od Kornowaca - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzanowice: W meczu inaugurującym rundę wiosenną A klasy KS 1905 Krzanowice podejmował drużynę KS-u Kornowac. Od początku meczu przeważali gospodarze, jednak ich akcje kończyły się najczęściej strzałem obok bramki, zaliczyli również trafienie w słupek oraz gol ze spalonego. Umieścić piłkę w siatce udało się w 10. minucie Markowi Basztonowi. Po błędzie bramkarza na 2:0 podwyższył w drugiej połowie Tomasz Pieczarek. Pod koniec spotkania krzanowiczanie byli o włos od zdobycia trzeciej bramki, lecz piłka odbiła się od poprzeczki. Chwilę później samotny rajd przez połowę boiska wykonał Rafał Ochojski, który po minięciu kilku przeciwników i położeniu bramkarza zdobył bramkę dla gości. Niepodzianki nie było - mecz zakończył się wynikiem 2:1 i trzy punkty powędrowały na konto Krzanowic.

KS 1905 Krzanowice - KS Kornowac 2:1 (1:0)

Bramki:
1:0 Marek Baszton 10'
2:0 Tomasz Pieczarek 57'
2:1 Rafał Ochojski 86'

Żółte kartki: Sebastian Herber, Marek Baszton (Krzanowice), Krzysztof Szamara, Bartosz Nowak, Jakub Walter (Kornowac)

KS 1905 Krzanowice: Andrzej Matyjasik - Tomasz Szafarczyk, Arkadiusz Klimaszka, Patryk Grzesiczek, Dawid Juraszek, Sebastian Herber, Paweł Herber (60. Rafał Jenderka), Marek Baszton, Tomasz Pieczarek, Mateusz Filip (80. Adrian Kerner), Maciej Kozicki (kpt.)
Zawodnicy rezerwowi: Adam Horny, Adam Hince, Krzysztof Otlik, Dominik Klima
Trener: Zbigniew Szymański

KS Kornowac: Krzysztof Kura - Krzysztof Szamara (63. Krzysztof Wojciechowski), Jakub Walter, Adam Błahut (kpt., 85. Patryk Szamara), Mariusz Porwoł (46. Bartosz Nowak, 82. Jarosław Adamiak), Jerzy Chrobok, Rafał Ochosjki, Mateusz Moneta, Patryk Gatnar, Wojciech Lechocki, Paweł Czekała
Zawodnicy rezerwowi: Michał Radecki, Mariusz Urbas, Grzegorz Stukator
Trener: Rafał Ochojski

Sędziowali: Grzegorz Piwowarczyk (sędzia główny), Piotr Poznański, Mirosław Niedziela (asystenci)