Nasz Racibórz - Raciborski Portal Informacyjny i bezpłatny tygodnik drukowany. Wiadomości z Raciborza, aktualności, telewizja regionalna, ogłoszenia, baza firm, kultura, sport, biznes, zdrowie, noworodki i nieruchomości.

Dzisiaj jest: środa, 21 lutego 2018 r.Imieniny: Eleonory, Lenki i Kiejstuta
Aktualności
Pokaż listę wszystkich wiadomości »
Reklama
Reklama
Zobacz galerię zdjęć
Komentarze społecznościowe
Komentarze portalu (22)
Gość
Gość » 18 sierpnia 2017, godz. 15:48 »
Czy w raciborskim aquaparku dalej mamy bakterie w której nasz prezydent robi 60 basenów i potem spada do domu
Odpowiedz na komentarz
|
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 18 sierpnia 2017, godz. 16:01 »
15.48 to ty jesteś największą bakterią.
Odpowiedz na komentarz
|
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 18 sierpnia 2017, godz. 16:41 »
Cieszy bardzo oceena Raciborza i regionu. I to przez turystów, którzy już niejedno widzieli. Nie tylko w kraju. Może przynajmniej część mieszkańców przyjmie to do wiadomości. Może w końcu przestaną zrzędzić i fascynować się zapyziałym Rybnikiem i degradującymi się Gliwicami. Może zrozumieją, że Racibórz należy do ligi miast turystycznych takich jak m.in. Świdnica, Kołobrzeg, Tarnowskie Góry, Nowy Sącz, Przemyśl, Cieszyn czy Opawa. To ważne. To widać codziennie od rana "na mieście". Doceńmy to w końcu i nie lamentujmy nad klockiem, szpitalem czy remontami dróg. Jest cała masa osobliwości które Raciborz tworzą miejscem wyjątkowym. A rowerowo w 100%. Goście byli zaskoczeni tak ogromną ilością ludzi na rowerach. Nie tylko turystow, ale jadących do pracy, sklepu...... Tego się naprawdę nie spotyka w większości polskich miast. A na pewno w tych wymienionycj na wstępie. Ewa
Odpowiedz na komentarz
|
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 18 sierpnia 2017, godz. 16:52 » Odpowiedź na komentarz Gość, 18 sierpnia 2017, godz. 16:41
100/100
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 18 sierpnia 2017, godz. 17:18 »
Brawo PTTK Racibórz!!! Dzięki za bardzo dobrą organizację!!!!
Odpowiedz na komentarz
|
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 21 sierpnia 2017, godz. 13:01 » Odpowiedź na komentarz Gość, 18 sierpnia 2017, godz. 17:18
Szacun. Nie mam zaufania do takich organizacji. Ale w Raciborzu pokazali klasę. Pozdrawiam z Sopotu.
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 18 sierpnia 2017, godz. 17:44 »
Jednak wiek przytępia wzrok. Rynek podobny do krakowskiego, piękne kamieniczki???? Czy ten starszy Pan był kiedyś w Krakowie? Nie jestem malkontentem. Interesuję się zabytkami. Raciborski Rynek nie jest ładny. Jest brzydki, chaotyczny i nijaki. Kamienice odbudowane po wojnie - bez polotu, bloki, bloczki na Rynku, czyli postmodernistyczne straszydła. Miło, że Panu się nasze miasto podoba, ale porównanie z rynkiem krakowskim naszego rynku jest obraźliwe dla dawnej stolicy.
Odpowiedz na komentarz
|
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 19 sierpnia 2017, godz. 00:04 » Odpowiedź na komentarz Gość, 18 sierpnia 2017, godz. 17:44
...i jeszcze to UFO z piwem w środku które stoi cały rok i szpeci.
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 19 sierpnia 2017, godz. 11:01 » Odpowiedź na komentarz Gość, 18 sierpnia 2017, godz. 17:44
Macie problem ze swoja osobowoscia. Zakompleksieni i nierealni. Faktycznie jak pani Ewa napisala. Miedzy Rudnikiem a Rybnikiem. Elyta.
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 18 sierpnia 2017, godz. 18:32 »
No, no, porównanie raciborskiej kloc-placu z piwną szopą i nierównym brukiem do Krakowa zasługuje na tytuł hucpy miesiąc. Tak to jest jak do pisania zabierają się grafomanki od reklamy. Opłaciło sie przynjamniej?
Odpowiedz na komentarz
|
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 19 sierpnia 2017, godz. 08:39 » Odpowiedź na komentarz Gość, 18 sierpnia 2017, godz. 18:32
Nooo. Jeśli mieszka się w Rudniku a pracuje w Rybniku, to kompleksy będą. A po co? Czy aż tak trudno zrozumieć porównanie do rynku w Krakowie? Przecież to nie bałwochwalcze. Wiadomo każdemu że krakowski rynek jest kilka razy większy i zabudowany na środku. Ale tu chodzi o "klimat". Tam tez stoi Jubilat,ktory podobnie jak we Wroclawiu(bank)nazywali kiedys klocami. W Raciborzu na rynku jest przede wszystkim wyjatkowy klimat gastronomiczny. Jakiego nie ma nigdzie wokół. Nawet w Opawie, Cieszynie czy Opolu. I to właśnie świadczy o wyjątkowaości naszego miasta. Może brakuje przedwojennych kamiennic. Ale dzięki Bogu "klimat" pozostał. A nie wiem czy to nie jest ważniejsze........Ewa.
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 18 sierpnia 2017, godz. 20:16 »
Kogoś boli, że nie zarobił
Odpowiedz na komentarz
|
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 18 sierpnia 2017, godz. 21:25 »
BRAWO UCZESTNICY..... Namiotują na stadionie PWSZ i bardzo mili to uczestnicy , zachowanie wzorcowe , przybywajcie tu do nas kiedy chcecie ...Pozdrawiamy...
Odpowiedz na komentarz
|
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 19 sierpnia 2017, godz. 14:33 »
Droga Ewo. Nadal trudno zrozumieć porównanie rynków. Rynek krakowski jest ok. 8-10 razy większy. O zabudowie i uroku nie będę dyskutował, jeśli dla kogoś ogródki piwne (oferta gastronomiczna) są wyznacznikiem piękna rynku. Oddałbym całą ofertę gastronomiczną za, chociażby, zabudowę przepięknego rynku w Cieszynie. Autor tekstu 18 sierpnia 2017, godz. 17:44
Odpowiedz na komentarz
|
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 19 sierpnia 2017, godz. 16:26 » Odpowiedź na komentarz Gość, 19 sierpnia 2017, godz. 14:33
Tak. Racja. Tylko nie zawsze piękno współgra z "klimatem". Np. Cieszyn ma piękny rynek ale "klimatu" żadnego. (czesto tam przechodzę). "Wielkość" miasta też nie może być mierzona ilością mieszkańców, czy wysokością budynków (Jastrzębie). Ruch turystyczny w Raciborzu jest w pewien sposób "gałęzią "gospodarki. Generuje zakupy,zwiedzanie,picie piwa,jedzenie,odwiedziny,itp.Obiektywna proporcjonalna ocena stawia to miasto w czołówce. Naprawdę. Nie mamy kompleksu Krakowa, Wrocławia czy Ołomuńca. Skromnie ale godnie. I tak dalej. Ewa
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 19 sierpnia 2017, godz. 19:40 » Odpowiedź na komentarz Gość, 19 sierpnia 2017, godz. 14:33
Dobrze Ewo. Masz rację. Klimat jest ważny. Szkoda tylko, że nie możemy mieć naraz klimatu i piękna. Nie ma chyba takiej woli. Dolny Śląsk niby biedniejszy, ale spotkałem miasta, gdzie zniszczona zabudowa jest lepiej lub gorzej odbudowywana. Pozdrawiam serdecznie. Gość z 18 sierpnia 2017, godz. 17:44 :-)
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 20 sierpnia 2017, godz. 05:27 »
Co powoduje , ze p Ewa jest na TAK , zadnej krytyki ? czy to możliwe ? Klimat ma każdy w sobie , jak jest na NIE , to żadne ogródki piwne tego nie zmienia . Pluszak
Odpowiedz na komentarz
|
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 20 sierpnia 2017, godz. 19:31 »
Noo. Wszystko zależy od tego co się widziało i poczuło. Gdziekolwiek sie było. Czy w Kietrzu, Wodzisławiu, Boguminie czy w Nowym Jorku, Stambule czy Petersburgu. Jesli ktoś zalucza muzea i inne obowiazkowe punkty to nigdy nie pozna charakteru zadnego miasta. Wystarczy czasami zejsc z glownego deptaka. I......wtedy wlasnie poczuc klimat. Moze raciborski rynek nie jest na boku. Ale Raciborz nie jest Bangkokiem. Ewa
Odpowiedz na komentarz
|
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 21 sierpnia 2017, godz. 09:01 »
Najważniejsze, że było blisko na dobre czeskie piwo. Świetna impreza i piękny teren na rower wokół Raciborza. Super.
Odpowiedz na komentarz
|
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Reklama
Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij zegarek
Partnerzy portalu
 • Dentica 24
 • ostrog.net
 • Szpital Rejonowy w Raciborzu
 • Spółdzielnia Mieszkaniowa
 • Villa Rubinstein
 • Apteka w sieci
 • PGL DOM Sp. z o.o.
 • PWSZ w Raciborzu
 • Zajazd Biskupi
 • Kampka
 • Margomedia - studio graficzne, projektowanie stron internetowych, reklama, druk
 • Ciepły dom
 • USG Ostrowicz
Numery archiwalne
Pokaż listę wszystkich numerów »
Numer archiwalny Naszraciborz 07 2018 [470]
Naszraciborz 07 2018 [470]
dodano: 16.02.2018
Numer archiwalny Naszraciborz 06 2018 [469]
Naszraciborz 06 2018 [469]
dodano: 09.02.2018
Numer archiwalny Naszraciborz 05 2018 [468]
Naszraciborz 05 2018 [468]
dodano: 02.02.2018
Numer archiwalny Naszraciborz 04 2018 [467]
Naszraciborz 04 2018 [467]
dodano: 26.01.2018
Najnowsze oferty
Zobacz wszystkie
Raciborskie drogi do polskości
Tygodnik Nasz Racibórz
największy regularny nakład w powiecie raciborskim.
Co piątek w ponad stu punktach i największych zakładach pracy 10-13 tysięcy egzemplarzy gazety!
Kliknij i Czytaj wydanie cyfrowe »
Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Subskrybuj nasz newsletter!

Akronis | Aktualności | Biznes | Co to jest konto prenumeratora? | Drukarnia NaszRaciborz.pl | Ekologia | Felietony | Filmy | Baza firm | Foto na płótnie | Głubczyce | Gotowanie | Grud | Historia | Kącik dietetyka | Kontakt i reklama | Książki | Kultura i edukacja | Metamorfozy | Moda & uroda | Motoryzacja | Nabór do przedszkoli | Raciborski Rynek Nieruchomości | Noworodki | Ogłoszenia | Ogłoszenia urzędowe | Patrol24 | PGL DOM | Polityka dotycząca Plików Cookies czyli tzw "ciasteczek" | PRD | Raciborska Telewizja Kablowa | Raciborskie drogi do polskości | Rafako | Regulamin | SM Nowoczesna | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Szpital Rejonowy | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie | Zwierzęta
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.naszraciborz.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij