Nasz Racibórz - Raciborski Portal Informacyjny i bezpłatny tygodnik drukowany. Wiadomości z Raciborza, aktualności, telewizja regionalna, ogłoszenia, baza firm, kultura, sport, biznes, zdrowie, noworodki i nieruchomości.

Dzisiaj jest: poniedziałek, 16 lipca 2018 r.Imieniny: Eustachego, Mariki i Mirelli
Aktualności
Pokaż listę wszystkich wiadomości »
Reklama
Reklama
Komentarze społecznościowe
Komentarze portalu (17)
Gość
Gość » 11 sierpnia 2017, godz. 15:28 »
Może ograniczyć rozdawnictwo pieniędzy w postaci darowizn na szpital, straż graniczną, policję itp a pieniadze te przeznaczyć na czystość w mieście. Wystarczy spojrzeć na raciborski rynek, miedzy kostką brukową zatrzymują się drobne śmieci, które nie są wymiatane systematycznie, mam wrażenie, że włodarze naszego miasta o czystość miasta zbytnio nie dbają.
Odpowiedz na komentarz
|
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 11 sierpnia 2017, godz. 15:30 »
Może ograniczyć rozdawnictwo pieniędzy w postaci darowizn na szpital, straż graniczną, policję itp a pieniadze te przeznaczyć na czystość w mieście. Wystarczy spojrzeć na raciborski rynek, miedzy kostką brukową zatrzymują się drobne śmieci, które nie są wymiatane systematycznie, mam wrażenie, że włodarze naszego miasta o czystość miasta zbytnio nie dbają.
Odpowiedz na komentarz
|
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 11 sierpnia 2017, godz. 16:29 » Odpowiedź na komentarz Gość, 11 sierpnia 2017, godz. 15:30
Na raciborskim Rynku wystarczy lepić mandaty za dokarmianie tej fruwającej bandy,albo nakazać sprzątanie 100 metrów kwadratowych Rynku i PO kłopocie. W ten sposób posprzątane będą i dzielnice.Tylu będzie "chętnych" do sprzątania. Od szpitala,SG i Policji się odwal, bo możesz szybko trafić tam czy siam.
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 11 sierpnia 2017, godz. 16:28 »
Taa... sprzątanie a w szczególności zamiatanie. Ulica jest tak pozamiatana, że wszystko się zatrzymuje na kartce ściekowej. Umorzyć cześć kosztów wywozu śmieci bo właściciel posesji i tak sam zamiata. Ja przynajmniej bo wstyd mi jak przy chodniku taki syf leży.
Odpowiedz na komentarz
|
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 11 sierpnia 2017, godz. 22:36 » Odpowiedź na komentarz Gość, 11 sierpnia 2017, godz. 16:28
Zrób zdjęcia w trakcie pracy sprzętu PK.To będzie dowód.
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 11 sierpnia 2017, godz. 17:22 »
Jak chcecie zobaczyć zamiatanie miasta , to trzeba miasto znac od 4 rano . Zamiatarka na sucho udaje ze zamiata , a kurzu w pi--- u . w komunie polewaczki drogi myly , teraz nie trzeba .
Odpowiedz na komentarz
|
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 11 sierpnia 2017, godz. 22:23 » Odpowiedź na komentarz Gość, 11 sierpnia 2017, godz. 17:22
Polewaczki wszystko do kanałów deszczowych!Brawo,jesteś -"wielki".
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 11 sierpnia 2017, godz. 20:30 »
Zamiast zasiłku za darmo rozdawać to do zamiatania miasta nierobów zagonic
Odpowiedz na komentarz
|
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 12 sierpnia 2017, godz. 11:19 » Odpowiedź na komentarz Gość, 11 sierpnia 2017, godz. 20:30
To prawda. Widzielibyście wtedy ilu nierobów zrezygnowałoby z zasiłku...Do zamiatania ulic nadaje się każdy.
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 11 sierpnia 2017, godz. 20:45 »
Fiolka weź się za robotę jeśli chcesz a nie udawaj zalosny jesteś
Odpowiedz na komentarz
|
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 12 sierpnia 2017, godz. 09:08 »
Racibórz jak i dzielnice rzekomo naszego pieknego miasta niestety są bardzo brudne i to trzeba otwarcie mówić. Jednym słowem brudne miasto.
Odpowiedz na komentarz
|
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 12 sierpnia 2017, godz. 13:19 »
Chyba nie widzieliście brudnych miast, przy takiej pogodzie sprzątanie nawet dwa razy dziennie nic by nie dało. Radni niech rozwiązują istotne problemy miasta, a nie piaskiem na ulicy.
Odpowiedz na komentarz
|
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 12 sierpnia 2017, godz. 14:46 »
To znaczy że brud zalegający na ulicach i poboczu ulic to niestety nie jest problemem do rozwiązania a tak na marginesie chyba nie widzieliscie czystych miast i dzielnic , a to szkoda .
Odpowiedz na komentarz
|
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 12 sierpnia 2017, godz. 17:20 »
Najwieksza masakra jak mowimy o czystosci miasta to sa "sciezki rowerowe" a szczegolnie na odcinku rafako cukrownia,a o moscie na rybnickiej nie wspomne, poprostu szklo goni szklo ,na detki nie mozna zarobic. Panowie NIEZAradni warto sie temu przyjrzec.Pozdrawiam
Odpowiedz na komentarz
|
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 12 sierpnia 2017, godz. 21:06 »
Macie brudno to sami zamiatajcie mieszczuchy
Odpowiedz na komentarz
|
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Gość
Gość » 13 sierpnia 2017, godz. 08:46 »
RONDO PRZY TESCO ZAROŚNIĘTE, WZDŁUZ UL. OPAWSKIEJ, CHODNIKI BRUDNE, WALAJĄCE SIĘ ŚMIECI. TRAWNIK PRZY BYŁYM GIMNAZIUM NR 5 OD STRONY OPAWSKIEJ KATASTROFA, BRUD, ŚMIECI. ZANIEDBANIE, BRUDNE MIASTO !
Odpowiedz na komentarz
|
Jeśli komentarz narusza Twoje dobra powiadom natychmiast redakcję »
Reklama
Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij nożyczki
Partnerzy portalu
 • Dentica 24
 • ostrog.net
 • Szpital Rejonowy w Raciborzu
 • Spółdzielnia Mieszkaniowa
 • Villa Rubinstein
 • Apteka w sieci
 • PGL DOM Sp. z o.o.
 • PWSZ w Raciborzu
 • Zajazd Biskupi
 • Kampka
 • Margomedia - studio graficzne, projektowanie stron internetowych, reklama, druk
 • Ciepły dom
 • USG Ostrowicz
Numery archiwalne
Pokaż listę wszystkich numerów »
Numer archiwalny Nasz Racibórz 28-2018-[491]
Nasz Racibórz 28-2018-[491]
dodano: 13.07.2018
Numer archiwalny Nasz Racibórz 27-2018-[490]
Nasz Racibórz 27-2018-[490]
dodano: 06.07.2018
Numer archiwalny Nasz Racibórz 26-2018-[489]
Nasz Racibórz 26-2018-[489]
dodano: 04.07.2018
Numer archiwalny Nasz Racibórz 25-2018-[488]
Nasz Racibórz 25-2018-[488]
dodano: 26.06.2018
Najnowsze oferty
Zobacz wszystkie
Reklama
Raciborskie drogi do polskości
Reklama
Tygodnik Nasz Racibórz
największy regularny nakład w powiecie raciborskim.
Co piątek w ponad stu punktach i największych zakładach pracy 10-13 tysięcy egzemplarzy gazety!
Kliknij i Czytaj wydanie cyfrowe »
Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Subskrybuj nasz newsletter!

Akronis | Aktualności | Biznes | Co to jest konto prenumeratora? | Drukarnia NaszRaciborz.pl | Ekologia | Felietony | Filmy | Baza firm | Foto na płótnie | Głubczyce | Gotowanie | Grud | Historia | Kącik dietetyka | Kontakt i reklama | Książki | Kultura i edukacja | Metamorfozy | Moda & uroda | Motoryzacja | Nabór do przedszkoli | Raciborski Rynek Nieruchomości | Noworodki | Raciborski Bazar | Ogłoszenia urzędowe | Patrol24 | PGL DOM | PK Racibórz | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | PRD | Raciborska Telewizja Kablowa | Raciborskie drogi do polskości | Rafako | Regulamin | SM Nowoczesna | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Szpital Rejonowy | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie | Zwierzęta
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
Klauzula informacyjna RODO - polityka prywatności.
Ta witryna internetowa wykorzystuje technologię plików cookie (tzw. "ciasteczek") w celu: administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług, w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). W tym przypadku, cookie przechowuje informację o unikalnym identyfikatorze sesji. "Ciasteczka" nie przechowują danych prywatnych dotyczących użytkownika, takich jak: imię, nazwisko, hasło, lokalizacja lub adres IP. Zamykając poniższe okienko, automatycznie wyrażasz zgodę na wysyłanie cookies do Twojej przeglądarki. Wtedy też, okienko z tą informacją nie będzie pojawiać się ponownie. Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Przejdź do serwisu